Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfolyt első lakkréteg javítás?

Megfolyt első lakkréteg javítás?

Figyelt kérdés
Alufelni lakkozása közben megfolyt az első réteg lakk. Csiszolással tudom javítani?
2020. aug. 13. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen festék milyen lakk?
2020. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csiszolással már a festéket is sértheted vele és akkor randa lesz. Vagy leoldód nitróval ami talán nem bántja a festéket legfeljebb mattabb lesz, de azt átfújod még egy réteggel, és akkor mehet rá a lakk. Ha már ki van keményedve a lakk akkor marad a csiszolás de célszerűnek tartom az egészet átcsiszolni ezzel a festék egy része is lemehet, de ne szedd le teljesen hanem akkor elég lesz egy fedő réteg rá és akkor mehet az új lakk. Én is követtem el ilyen hibát csak nem vettem észre időbe ez volt a baj. Lecsiszoltam teljesen a festék egy részét is de a fedő réteg az maradt, így elég volt egy réteget ráfújnom, szerencsére volt annyi maradék, meg én így is készültem fel hogy a pótkereket is átfújom ami igaz lemezfelni, de így az elmaradt.
2020. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!