Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire zsebbe nyúlós egy...

Mennyire zsebbe nyúlós egy 2012-2014-es Ford Mustang fenntartása?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Majdnem vettem egyet az újabb generációból tavaly (2016-os évjárat), de végül hármas TT lett a dologból (2015-ös évjárat), fenntartást illetően nagyon hasonló a kettő.

Mindkét esetben nagyjából úgy jött ki a matek, hogy üzemanyaggal nem számolva átlagosan évi félmillió rendelkezésre állásával bőven kitűnő állapotban tartható az autó (Cascot nélkül).

Eddig nagyjából kijöttek a számok, bár én úgy vettem az autót, hogy pár dolog akkor már majdnem csereérett volt, aztán ahogy csereéretté váltak az elemek, úgy egyből, késlekedés nélkül vittem is a gépet márkaszervizbe (féktárcsa/betét, olaj, váltóolaj, fékfolyadék, most lesz gyertya és légszűrő).

2020. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért a TT mellett döntöttél?
2020. aug. 17. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem tetszett a Mustang belseje. :D
2020. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Akinek van pénze ilyen kocsira, annak lesz szervizre is, a kocsi árához viszonyítva nem olyan horror a fenntartása. Persze azért ha valaki 20 évig spórolt minimálbérből rá, ne vegyen mert nem tudja fenntartani.
2020. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nagyjából mint egy hasonló korú Focus.

Egyszerű motor, egyszerű futómű, nincs tele elektronikával, ezért is jobb az 5. generáció.

Ami drágább lehet az a biztosítás, gumik, gépjárműadó.

Amerikában vezettem egy ideig egy 3.7 V6-ot, szervizben is voltunk, hazai fizetésből is bőven fenntartható, kifejezetten olcsó autó.

Én kintről hozatnám, 2.5-3 millióért már szépet lehet kifogni.

Ja, és csak itthon hiszik azt hogy milliomosnak kell lenni egy ilyen autóhoz, Amerikában bárki megteheti, igaz, teljesen más az autós kultúrájuk.

2020. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
#5 totál irrelevans amerikában mit tehetnek/tehetsz meg, mert ez magyarország és a kettőt össze se lehet hasonlítani. Te voltál olyan hülye és megtetted.
2020. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!