Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó ötlet vagy...

Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónap és venni fogok egy ár alapján nagyon jó állapotú benzines, manuális sedan bmw e34-et. Szinte már minden készen áll hozzá, és ez hatalmas öröm nekem. Apukám és a párom is eljön velem kocsit nézni, úgy hogy a párom a fordjával jön apukám meg az opel omegájával.

Tudni kell hogy én nagyon szeretem a dudálást. Ne gúnyoljatok ki érte.

Megbeszéltem már velük hogy Pestről vagy max Pest környéki településékről venném a kocsit és hazaúton mennénk a 3 kocsival úgy hogy közben végig ritmusosan dudálgatnánk és egymás mögött haladnánk. Rajtam kívül amúgy senki se díjazza az ötletet, de belementek a kedvemért, mondtam hogy én fizetem ha esetleg büntetés lenne belőle csak egyszer az életben legyen részem ilyen dudás menetbe.

Szerintetek ez jó? Vagy nem? Lehet hogy más kocsi is dudálni fog nekünk?

N



2020. aug. 18. 07:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

"Rajtam kívül amúgy senki se díjazza az ötletet"


Hát én sem. Menj ki a mezőre, ott dudálgass. Majd a lagzis menetedben, azt elnézem, azt is csak falun.

2020. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Jó de a fordnak meg az omegának is van dudácskája és a bmwmnek is lesz. Csak azért félnék hogy mit szólnának ehhez az emberek. Azért lenne hogy örülök hogy végre megvan
2020. aug. 18. 07:52
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Majd egy év mulva dudálj amikor rájössz hogy befürödtél a vásárlással.
2020. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Szerelő átnézi vétel előtt + parom ért hozzá úgyhogy olyan nagyon lesz mert max nem vesszük meg. És vétel után minden ilyenkor szokásos szervizen at fog esni akar mit is mond a tulaj. Úgyhogy ilyen nem lesz..
2020. aug. 18. 07:59
 5/41 A kérdező kommentje:
Nagyon nem lesz****
2020. aug. 18. 08:00
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A többi közlekedőnek meg mindenkinek akit zavar semmi köze hozzá, hogy megvan, nem is érdekli és nem is tudja, hogy miért dudálgatsz. Az új autóddal egyből azzal kezdesz, hogy tudatosan és ok nélkül szabálytalankodsz, gratulálok.
2020. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Dudálgassanak ők is!
2020. aug. 18. 08:00
 8/41 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjatok mar, a kerdezo csak unatkozik szumidoben, lehet vagy 15 eves es maximum autoskartyaja van.
2020. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem😂😂😂😂
2020. aug. 18. 08:06
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, hogy a KRESZ is csak akkor engedi a dudálást, ha közvetlen vészhelyzet elhárítása a cél. Utálom mikor dudálgatnak.
2020. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!