Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw 1.4 16V 75 lóerős motor...

Vw 1.4 16V 75 lóerős motor megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Mik a hibái, mire kell figyelni? Tényleg rosszak?
2020. aug. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Olajat fogyasztani szeret néha. Trafók szoktak elmenni benne illetve ahhoz képest, hogy milyen erő van benne sokat eszik.
2020. aug. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen időszakonként megy ki mondjuk a trafó? Vagy inkább változó mikor milyen kedve van
2020. aug. 19. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Olajat kicsit csipegeti.

Trafóm nekem is ment ki (1db), mióta nálam van. (December óta) De 1 kivételével mind volt már cserélve.

100-ast tankolok mindig, mert olyan szinten ingadozott az alapjáratom, hogy őrület. (Nem vagyok 95 ellenes, nem is képzeltem be, sajnos ez van.) Sőt a benzinpumpám is bekrepàlt...inkàbb nem kísértem az ördögöt.

Fogyasztásom,vegyes 6,5-7l, klímával.

Egr hibát mindig kiírja, több szerelő is nézte. Működni működik benne. De ez is típushiba.

Nekem amùgy ezzel a motorral ajánlották a polot, mert egyszerű szerkezet. Nem is fiatal autó, az enyém 2004-es. Tökéletes nem lesz, nem is vártam tőle.

De legközelebb már nem vennék ilyet.

2020. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen olajat raktok bele 5w30 vagy 5w40?
2020. aug. 19. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
5w40
2020. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!