Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melykit válasszam második...

Caddy23 kérdése:

Melykit válasszam második autónak Seat Leon FR 1.8T, Golf 4 1.8T vagy Audi TT 1.8T?

Figyelt kérdés
Mik lennének az előnyök és hátrányok, találtam egy Audi TT quattro,99 évböl gyönyörü állapotban,de kicsit félek tőle,vannak specifikus problémái, nagyon sokba kerül a fenntartása,jobb a kanyartatása mint a másik kettőnek...

#golf #Audi tt 1.8 #Seat leon 1.8
2020. aug. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyikből kapni 224 lovasat én azt venném.
2020. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolút emocionális döntés már. Amelyik jobban tetszik.

A TT is sok mindenben egyezik a többi hasonszőrű VAG-gal. Nyilván a típusspecifikus dolgok mindig drágábbak lesznek, azzal számolni kell.

Nekem személy szerint a TT elég szappantartó méret. MKII-ben ültem, de még az is klausztrofób érzés volt (ehhez képest Scirocco-m van.) Értelmes FR-ért olyan összeget kérnek, ami számomra már sok lenne egy ennyi idős, ilyen teljesítményű autóért. Na meg nem is egyszerű egyáltalán találni jót.

Szóval marad a Golf (volt nekem is). Ebből gombokért kapsz 1.8T-t, a különbözetet rálocsolod és van egy f/sza autód. De őszintén szólva én akkor lehet bepróbálkoznék egy Golf IV V6-tal. Azzal már komoly meglepetéseket lehet okozni

2020. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!