Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo mk5 hybrid vélemén...

Ford Mondeo mk5 hybrid vélemények? Ugye toyota hybrid technológia az egész váltóval együtt.

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De mégse Toyota.

Fél évig volt és utána eladtuk. Magamnak vettem egy RAV4-et és maradt volna a feleségemnek a Mondeo de néhány hónap után meg váltunk tőle. Nem szerette ő sem.

2020. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd mi az ami nemtetszett?
2020. aug. 22. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semmi. Fél év alatt megszoktam, kitapasztaltam az autót és utána 2 hétre nálam volt egy AWD hibrid RAV.

Jobban van összerakva az egész, minőségibb,,jobb a motor, bőven van hely.

Próbáld meg mind a kettőt 2-3 napos tesztvezetésre elvinni. Látni fogod a különbséget.

Én azonnal tudtam hogy a Mondeonak mennie kell.

2020. aug. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha hybrid akkor a Toyota háza táján keresgélj . Azért a japok nem tegnap kezdtek hybrid autóval foglalkozni és nagyon jó a minőségük .

Nálunk páromnak lett egy hybrid Yaris vásárolva kis távot megy vele , lányunkat viszi óvodában , dolgozni megy meg ide-oda szadgál így lett a Yaris , RAV4 volt még és az avensis amiket néztünk .

Fő családi autónak az én autóm van használva mérete miatt is . Én munkámból adódóan rengeteget utazom így egy 2018-as 170 lóerős dízel euro 6-os Skoda superb kombim van .

Mondjuk , ha éppen szabadságon vagyok vagy éppen csak a környékben van dolgom akkor simán megyek a kis Yarisal is jó kis autó , párom imádja és fogyasztásban is nagyon jó 3.5-4.5 liter közt normál használatban el van azaz hűtés / fűtés megy , világítás , stb azaz nem úgy van használva mint sokan az elektromos autókat használják , hogy minden off , mert akkor a táv kisebb vagy éppen a hybridet fogyasztás miatt .

Nálunk nem a fogyasztás volt a fő dolog , hanem kellet egy kis autó ami biztonságos , csúcs időben is simán lehet vele parkolni azaz nem nagy .

2020. szept. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Max. ha nagyon olcsón, Dacia árban adják, de az új/pár éves autók között a Mondeo amúgy is a legkevésbé piacképes ajánlatok között van, hát még hibridként.
2020. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5- os fogalmad sincs rola, a hybrid Mondeo a legfelpakottabb a kategoriajaban!
2020. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Na es akkor most ontsunk tiszta vizet a poharba;

A mondeo hybrid ugyanaz a technologia mint a toyota hybrid - toluk vette a ford.

Zsenialis egyebkent ez a hajtas.

Valakki itt istenitette a Rav4-et - hat bocs de a tiguan es a kuga is fenyevekkel jobb auto.

Divat lett toyotázni de attol meg nagyon kozepes de inkabb rossz autokat gyartanak europai izlesnek nem felelnek meg - legfeljebb azoknak akiket kicsit sem erdekel a vezetesi elmeny.

2020. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 egy hybridnek soha nem lesz olyan vezetési élménye mint egy rendes sima belső égésű motorral szerelt autónak . Anyámnak hybrid Lexusa van nem rossz , de nincs semmi rendes jó vezetési élménye , 2002-es hardtop Mazda mx5 N/A-mnak na annak van vezetési élménye egy igazi rendes őszinte autó . Ha vezetési élmény kell akkor sportosabb autót kell nézni ami nem 4-5 liter eszik , hanem vagy a dupláját . 1.8-as mx5-el 8-12 liter közti fogyasztással megyek , de nem érdekel , mert a vezetési élménye a kárpótol
2020. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a konnektoros RAV4-el? Azért az odavág rendesen. 0-100km/h 5.8s alatt.
2020. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12 millioert konnektoros rav4v okos... ja nem!


Persze h nem olyan a vezetesi elmeny mit egy hagyomanyos hajtassal - de itt nem ez a tema.

2020. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!