Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó ajtózárai szabályosan...

Gyula Antal kérdése:

Az autó ajtózárai szabályosan nyitva vannak, kiszállás, csomag kivétel közben egyszer csak megszólal a riasztó! Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért volt, mert az indítókulcs még nem vettük ki?
2020. aug. 22. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen riasztód van.

Nem írom le a típust, de az enyém olyan, hogy ha nem érzékeli a riasztót feloldó tokent és nyitva az autó (akár fizikailag egy ajtó, akár csukott minden, de nincs bezárva), akkor egy idő után beriaszt.

2020. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Anonim!

Ilyen esetben a riasztást, hogy szünteti meg?

2020. aug. 22. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Kódot kell beütni


#2

2020. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy most vett használt Opel Meriva (nem az enyém) kódot nem tudom megadták-e neki a vásárlónak! Hogy lehet megtudni, vagy pótolni kell szakszervízben? Bocs, hogy zavarom, de már így is sokat segített!
2020. aug. 22. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Átgondolt vétel lehetett...

Fel kell hívni az eladót, hogy mondja meg milyen riasztó van és mi a teendő vele

2020. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsait! Üdvözlöm
2020. aug. 22. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Én rablásgátlóra gondolok.

Amikor gyújtáson van az autó, és ajtót nyitnak, ilyenkor aktiválódik a rablásgátló és bizonyos idő elteltével riasztani kezd. Talán ez lehet az oka.


Én is az eladótól informálódnék először.

Ha nem jár sikerrel, akkor felkeresnék agy autóvillamossági szakműhelyt.

2020. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!