Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vétel előtt állok,ho...

Első autó vétel előtt állok,hogy zajlik a vétel gondolom kereskedések válogatják. Elmegyek megnézni ha tetszik mindenbe megfelel utána? Gondolok itt: -biztosítás -fizetés

Figyelt kérdés

#Kocsi vétel
2020. aug. 22. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
mindent el szoktak intézni, neked csak fizetni kell. meg aláírni. legalábbis nálunk így történt. még a kormányablakba se kellett bemennem
2020. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Felhívtam, megnézném az autót ma délután. Oké, jöjjön.


2. Elmentem, átnéztük szerelővel, oké kell.


3. Bementünk az irodába, néztünk biztosítást, ami tetszett kiválasztottam. Adásvételi megír, vételár kifizet, meghatalmazások aláír, hogy eljárhatnak a nevemben az okmányirodában.


4. Hazamentem, eltelt 4 nap, hívtak, hogy kész minden, mehetek.


5. Elmentem, aláírtam, hogy átvettem az autót.


Elintézték nekem a biztosítás kötést, forgalomba helyezést, átírást, sőt még ingyen át is nézték és lemosták mielőtt elhoztam, pedig csak egy 10+ éves használtautó 😊

2020. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kifizeted , biztosítást pedig te intézed mert az a lególcsóbb .
2020. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fizetés utalva ment Bankból?
2020. aug. 22. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Ahogy neked kényelmesebb. Ha csak a kápét engedik, akkor jobb elgondolkodni.
2020. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenképpen nézesd meg előtte szerelővel, a neppereknek nem kell semmit elhinni. Sok első autótulajt le tud húzni az, hogy "tetszik, mindenbe megfelel"...
2020. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze az alap hogy szerelővel nézetem.

Van ahol milliós összegnél is a készpénzt engedik?

2020. aug. 22. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy ment, mint a kettesnél, csak minket 2 órával később már hívtak, hogy mehetünk az autóért. 1,1 milliót fizettük, kp-ban vittük a pénzt (a kp felvétel ingyenes a számlacsomagomban, az utalásnak meg költsége van, ezért).
2020. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nepperek kp-nak örülnek. Gondolom azért mert ők is kp-ért veszik a kocsikat.
2020. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!