Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zárral mi lehet a gond?

Központi zárral mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egyszer márciusban volt, hogy nem működött távirányító, de a zár se kulccsal.. azt hittem fel akarták törni és valamit elcsesztek... zár csere stb, már majdnem vettem az új központit mikor hirtelen megjavult és hallottam azt a zúgó központi hangot..

Majd pár napja, hatalmas vihar volt, én kint hagytam szabadon és utána sem működött... majd gondolkodtam rájöttem legelsőnek is nagy vihar volt, most szerintem összeraktam és beázik.. mert kilincsnel lyukba dugtam kulcsot ahogy ki, vizes volt a kulcs. most pár nap után már ha kinyitom mindet kulccsal zárás gomb műkszik és bezár mindent, nyitásnál jön a hang de fél úton mintha megakadna és nem húzza fel zárakat.. Várjak még pár napot hogy száradjon, vagy van valami megoldás?



2020. aug. 25. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szárítsd ki aprólékosan akár hajszáritóval vagy hőlégfújóval.
2020. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden ajtó beázik, ezért van az alján vízleeresztő nyílás. Ha olyan helyre is befolyik a víz, ahova nem szabad, lehet, hogy elmozdult benne valamilyen takaró műanyag vagy más. Szét kéne bontani, megnézni.
2020. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet elmozdult mert nem régiben lettek hátsó ajtókon ablakok fóliázva és ahhoz szétszedték az egész burkolatát belülről.. de akkor miért zár mind a 4 de 0 nyit


Csomagtér ajtónál van ez a hang kiadó cucc megnéztem volt a doboz alatt chip-en kis víz meg ilyen kék paszta a csatlakozónál olyat nem is láttam még

2020. aug. 25. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de ezekben a távirányítókban van elem, ugye? Mert ha van, akkor lehet hogy a víz miatt ott érintkezési hiba van. De valszeg hülyeséget írtam. :)
2020. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van persze, most kapartam elő másik kulcsot+távirányítót, ha azzal működik akkor a másik rossz, de ha azzal sem akkor valami kontakt hiba lesz a víz miatt
2020. aug. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!