Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényszórómra " szemöldök "...

Fényszórómra " szemöldök " felragasztása közben megfolyt rajta a pillantragasztó. Hogyan tudnám eltávolítani róla? Van valami spéci megoldás erre hogyan lehetne feloldani?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.

2020. aug. 26. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hat ez bizony ugy marad. A pillanatragasztot ugyan el lehet tavolitani, de az oldoszere viszi magaval a muanyagot is...
2020. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 veterán vas ***** válasza:
77%
Ha tehetném, az összes ujját a fényszóróhoz ragasztanám annak, aki kitalálta ezt az idétlenséget. :)
2020. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért, #2, nem elég, hogy mindenki röhög rajtuk?
2020. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért pillanatragasztót használsz amikor nagyon erős kétoldalú ragasztószalagok kaphatóak? Azok nyomtalanul eltávolíthatóak.


Nincs más út; szépen lecsiszolod róla a megfolyást.

2020. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
xD De sok eszed van ember...A 4-es jól írja.Le kell csiszolnod,utána polír...
2020. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5-re még:Azt elfelejtettem h. a pillanatragasztók a vizet sem bírják amúgy...Esetleg áztasd be a lámpát majd próbáld leszedni a szemöldököt pici csavarással.Megpróbálhastsz pill. ragasztó oldót is,vagy acetont.


[link]


Utóbbit nem javaslom,mert megmar sok mindent...De lehet a linkelt szer is maró...


Áztasd be meleg vízbe és kicsit feszegesd...Sztem le fog jönni.Utána csiszolás,polírozás...Kétoldalas díszlécragasztóval kellett volna felraknod.A pill ragasztó nem tudom hogy jutott eszedbe.

2020. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ragassz oda meg szempillát.
2020. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 veterán vas ***** válasza:
46%
Tegyél rá akkora napszemüveget, ami eltakarja a szempillát. :D
2020. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom melyiket tudja kevésbé értelmezni az agyam egy autón, ezt a matricát vagy az ájfónos alma logót... Bár talán az utóbbi győzne, nem tudom elképzelni mi visz rá valakit, hogy ilyesmit rakjon ki az autójára. Közölni akarja, hogy van egy iphoneja? Vagy hogy spórol rá?
2020. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]


Csak hogy kicsit pontosítsak akkor hogy miről is van szó a sok rosszindulatú nagyokosnak. Ennek felragasztása közben folyt meg a pillanatragasztó és szeretném a fényszóróról valami feloldani, lemosni.

2020. aug. 26. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!