Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nagy baj, ha az...

Mennyire nagy baj, ha az önindító 2-3 másodpercig "túl lett tekerve"?

Figyelt kérdés
Haverom kipróbálta a kocsim, és nem számított arra, hogy egyből beindul. Igazából észre se vette, hogy jár már a motor, csak amikor már szóltam neki, hogy engedje már el a kulcsot. Ilyenkor szenved valamilyen maradandó károsodást az önindító, vagy csak ha rendszeresen történik ez?

2020. aug. 30. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől semmit.
2020. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja.
2020. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legbelül én is inkább a "nem lesz baja" opció mellett tettem volna le a voksom, csak a haverom nem éppen bánt finoman a kocsimmal és egy kicsit nyugtalan vagyok most emiatt. Egy kicsit bánom is, hogy odaadtam neki. Miután láttam, hogy úgy vezet, mint a GTA-ban (felugrik a kuplungról, padlógázzal, mindezt kavicsos úton, ami összecseszheti az 1 hónapos fényezést) mondtam neki, hogy cseréljük vissza a helyünket. Nem csesztem le amiatt, hogy nem figyel oda más tulajdonára, meg, hogy játékszer neki a kocsi, de egy kicsit pikkelek most rá emiatt, mert nem erre számítottam, amikor könyörgött, hadd próbálja ki a majdnem 40 éves kocsimat. Na mindegy, még egyszer köszi a válaszokat, tanulság az, hogy senkinek nem fogom többet odaadni.
2020. aug. 30. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi mondás tudod, csajt, kocsit soha.
2020. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Önindítónak az a dolga, hogy tekerjen. Semmi baja nem lett.
2020. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Az a dolga hogy tekerjen és nem az hogy az öninditót tekerje a motor.
2020. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Pár percig tekertetésnél már lehet baja.
2020. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy van megcsinálva hogy ha a motor hajtja akkor odébbmegy a fogaskerék. Kis hangja van, de nem tekeri az önindítót a motor. Szóval elvileg semmi gond. A haverod azért bunkó.
2021. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!