Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy oldjam ki a kormányzárat?

Hogy oldjam ki a kormányzárat?

Figyelt kérdés

95-ös nexia, mechanikus zár.

El hagytam szépen a slusszkulcsot, a pót kulcsának helye pedig ismeretlen..

Milyen megoldások vannak arra, hogy kioldjon a kormányzár?

Saját lábán szeretném elvinni a szakihoz, nem traillerrel..

(És nem, nem autót akarok lopni, a saját autómról van szó)



2020. szept. 8. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
használj jigglert
2020. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy nézel a nexiahoz hasonló kulcsot, kicsit megreszeled hogy lötyögjön a zárban, utána már csak türelem kell
2020. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jut eszembe, ha nincs kulcsod, de te ugye csak a kormányzárat akarod kioldani, semmi más, hogy akarod elvinni saját lábán? odatolod?
2020. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos volt már egyszer zár csere/gyújtás kapcsoló (nem tudom hogy mondják, mert be halt a zár és lötyögött a kulcs).

Most után gyártott kulcs volt hozzá, amit sikerült elhagynom.

Azért kellene tudnom hogy, hogyan kell ki iktatni a kormány zárat, mert az indítást már megoldottam.

95-ös..

Nincs még benne imo, se semmi komoly elektronika.

2020. szept. 8. 22:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Kulcs nélkül is el tudom inditani. #3-masnak.
2020. szept. 8. 22:44
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
Elozo kerdesednel irtuk már,hogy szét kell bontanod a kormanyoszlopot aztan a gyujtaskapcsolot levenni stb......ezek szerint semmire nem haladtal innentol kezdve meg neked kar is ezzel foglalkoznod meg kinlodnod vele,mert láthatoan ugysem fogod tudni megoldani a helyzetet
2020. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Láthatóan nem haladtam?

Rá jöttem, hogyan kell elindítani kulcs nélkül...

De amúgy el húzhatnál a p*csába, már meg ne haragudj. Rá jársz a topikra offolni, meg becsmérelni a másikat.

Vagy te már az anyaméhben is tudtad, hogy hogy kell?

Ja és jelentsed nyugodtan, teszek rád.

Egyszerűen felb*szol agyilag ezzel a semmit mondó, provokatív megnyílvánulásoddal.

2020. szept. 9. 07:41
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom mi a provokativ abban,hogy leirtam,hogy mint látszik nem tudod megcsinalni......ez nem provokálás,ez tény.....ha fáj az igazság az meg már a te bajod......
2020. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Életemben nem láttam még gyujtáskapcsolót sem, nekem nem tanította meg ezeket senki.

Ennek ellenére, el indul már az autó.

Ma neki állok a kormányzárnak...

Sok helyen olvastam, hogy el törik.

Na én ezt nem akarom.

Viszont ha annyit esetleg meg tudnál mondani, hogy ez a kormányzár hogy bontható a nélkül, hogy a kormány oszlopot bontanán, azt meg köszönném.

2020. szept. 9. 07:56
 10/12 D. Brasco ***** válasza:
100%

Valoszinuleg sehogy.....eleve az osszes burkolatot le kell szedd róla,meg azt is jó lenne tudni,hogy a nexian hogyan van megoldva az egesz kormanyzár dolog.....hogy a szokásos legprimitivebb megoldással csak egy "nyelv" reteszel,vagy valami komolyabb cucc van benne.

A masik meg amit mar irtunk,hogy a gyujtaskapcsolo "fej nélküli" csavarral van rogzitve,amit csak roncsolással tudsz kiszedni,mert ez nem olyan,hogy ráteszed a villáskulcsot/csavarhuzót azt kitekered.stb stb.....Minden rossz indulat nelkul,hidd el neked ehhez se tapasztalatod,se szerszámod,se semmid nincsen......ezert irtam,hogy kar vele kinlodnod,mert a vége az lesz hogy csak szétcseszel valamit.

Viszont a nagy tanulság,mindig legyen potkulcs.

2020. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!