Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen "olcsó" a Peugeot...

Miért ilyen "olcsó" a Peugeot 301 Citroen C-elysee ?

Figyelt kérdés

5-6 éves autó 2 millióért és ez a kínálat közepe/ teteje.


Nagyon tetszik, főleg az 1.6 benzines még casco is van rá, tök jó lenne városba meg szerintem pályázni sem olyan sz*r vele. Népitéletet néztem, hát kicsit eszi az olajat, de melyik új benzines nem eszi?


Vagy inkább hdi? DPF szűrőt ki lehet venni, de inkább hetente kapna egy kört hosszú úton.



#Citroën C-Elysee #nem tudom leírni, hogy peougeot.
2020. szept. 10. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy hallottam, hogy összeszerelésbeli problémákkal küzdenek, illetve nyilván lejárt a garancia.


Turbós motorok, volt gazdáik nem akarnak tovább foglalkozni velük, jönnek lassan elő a problémák.

2020. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Miert mit szeretnel mennyibe kerüljenek ezek a kinaban wuhanban meg teheránban vasvillával összedobált direkt a csóró orszagoknak keszult ,az olcsosag meg fapadosság jegyben kitalalt alap szedánok?!Ez kb a dacia logan/lada vesta szint csak mas az emblema.
2020. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tökre beleéltem magam. E46 lesz a vége ennek a nézegetésnek asszem.. komolyan itt egy jó autónak tűnő francia aztán meg ez a vesztük,retkes turbó! Az tesz csak turbót a motorba aki nem tud motort csinálni.
2020. szept. 10. 14:27
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
73%

Ne is zavarjon hogy mindkét autot lehet venni szivo benzinessel,sőt a citroent csak azzal.

Egyebkent meg nem tudom mi bajod a turboval,egy nagyon jo dolog,raadasul manapsag mar jar ott a technika,hogy nagyon sokaig birja egy turbo,nyilván ha ésszel hasznalod.De egyebkent meg ha beszarik is akkor mi van?!El kell vinni felujitani ami 100-150ből meg van,aztan megint nagyon sokaig nincs ra gond.

Az E46 meg nem is ertem hogy kerul ide annyira nem egy liga a masik kettővel.

2020. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
73%
Azért a Daciától messze jobb a menetdinamikája mindkettőnek, csak felszereltségre vannak egy ligában. De értelemszerűen még így is messze többet tudnak, mint egy veterán BMW.
2020. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az. Akkor eleve jobb mint egy lerúgott svájci orvos-tanár bömbi. Persze, hogy jó a turbó nem délutáni lesz a moci már 2.8 rpm környékén ott a mosoly. Tehát akkor miért olcsó? Mert most akkor volt ez a összerakott siíta mosléktól a veterán bömbitől többet nyújtó autócska.
2020. szept. 10. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tudod, D.Brasco rengeteg válaszát ilyen nyersen fogalmazza meg (többet nekem is... XD), de szerintem is, sajnos, nem sajnos, de igaza van. Ezek a kiciócó autók nem a minőség jegyében születtek.
2020. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!