Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektronika hiba lehet a...

Elektronika hiba lehet a kocsival?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem egy Volkswagen Golf-ot. 1 hónap után kigyulladt az engine management lámpa. Kiütötték belőle. Jó volt vagy 2 hétig utána megint előjött. Kicserélték múlt héten a légtömegmérő szenzort. Másnap megint kigyulladt. A szerelő azt mondta egy másik szenzort is meg kellene takarítani ami ezt a légtömegmérőt vezérli. Kiütötték megint. 3 napig nem gyulladt ki. Most megint.

Ma a központi zár sem működött rendesen nagyon nehezen tudom kinyitni a kocsit. Plusz a hátsó ablak sem működik az egyik nem megy le.

Elektronikus hibája lehet?



2020. szept. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat... Azt nem írtad hányas Golf... Szerintem menj másik szerelőhöz/szervízbe...
2020. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Golf 6 2009 2.0 CRTDI

már annyi pénzt raköltöttem... 😭

Előtte ment a ventillátor is mielőtt kicserélte a szenzort és nem állt le vagy csak 10 perc után. Most semmi.

A motornak nincs rossz hangja szép dízel, nem fő a víz annyi amennyinek lennie kell.

Úgy gondolod elektronika lehet?

2020. szept. 10. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátsó ablak+központi zár se megy, meg check engine is jelezget, 11 éves autónál mondjuk több minden is megadhatja magát, de lehet valami kontakthiba is, látatlanban nehéz ezt diagnosztizálni...

Szerintem egy autóvillamosságis szakemberrel kellene megnézetned, lehetőleg olyannak, aki vw-kre szakosodott. Igy nehéz megitélni....

2020. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Külföldön élek hát mit ne mondjak nagyon nem tudják az autókat megszerelni.

Csak nyugtatom magam hogy elektronika...

2020. szept. 10. 23:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől rosszabb már nem is lehet ez az év 😭😭
2020. szept. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!