Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Három felni közül melyik...

Három felni közül melyik passzolhat leginkább az autómhoz?

Figyelt kérdés

Egy 15-ös felnit szeretnék venni a 2011-es Swift-emhez ami rézvörös színű, de nem tudok dönteni egyszerűen.

Reprezentatív jelleggel érdekelne a véleményetek, hogy melyik passzolhat hozzá a legjobban szerintetek?

Rengeteg képet megnéztem mindegyik felniről, néztem konkrétan Swift-eket hasonló felnikkel vagy ugyanezekkel, de igazából csak távolodom a döntéstől.

Ha van plusz fél percetek, akkor érdekelne, hogy Ti melyiket miért választanátok és melyiket miért nem.


Ezek lennének a versenyzők:


[link]


Nekem az "A" a favorit, de az olyan biztonsági játék, nincs nagy rizikó, az biztos jól állna. A "B"-ben az tetszik, hogy sokkal levegősebb, viszont ez az 5 ág nagyon hajaz a gyári stock Suzuki felnire ami meg kifejezetten "papás". Bár annak kicsit vastagabbak küllői és íveltek. A "C"-ben tetszik ez a fekete-ezüst kombó, mivel az autó A és B oszlopai is feketék az autónak és így harmonizál is vele valamennyire. Csak nem tudom jól megítélni, hogy ez a fekete-ezüst összeállítás ez mennyire bazári hülyegyerekes? Nem akarok feltűnősködni egy Swift-ben alapvetően, az mindig nevetség tárgya. :)



2020. szept. 11. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikből 1 + egy vasfelni hosszú távon majd amelyik külömböző szögből menő.


De én a 3.-at választanám.

2020. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az A és C mindkettő jó. A "B" inkább túl hagyományos, rengeteg van belőle.
2020. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A C az asszimetrikus , azért nem jó.
2020. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A és B olyan semmilyen kommersz. Max igazán nagy méretben (autóhoz mérten) lehet érdekes. C nekem nem jön be, de úgy általában nem tetszenek ezek a fekete/polír kombinációk, amikor ilyen formában van polírozva


Én a Swift Sport felnijét raknám rá, vagy Rota Grid-et

2020. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az "A" tipusú Dezent garniturám van a nyári gumikhoz, ezt használom 13 éve (2006-os swift) Szerintem egyszerű, letisztult vonalvezetésű, hivalkodásmentes felni.
2020. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!