Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a kocsik csajosak, vagy...

Ezek a kocsik csajosak, vagy nem annyira?

Figyelt kérdés
BMW 2-es Gran Coupe és Mercedes CLA, szerintetek ezek csajoknak áll csak jól, vagy szimplán egy fiatalos kocsi?

2020. szept. 11. 10:31
 1/5 Pekka ***** válasza:
86%
Hát ez a két típust egyáltalán nem nevezném csajosnak. De hát kinek mi a csajos, vagy fiatalos. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a véleménye. Nekem a CLA-ról konkrétan a német nyugdíjas házaspárok jutnak eszembe. A BWM2 GC pedig egy sima manager szintű céges autó.
2020. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Ez igaz. Nekem is tetszenek, csak azt hittem csajosak :D

Mert egy CLs-hez vagy 8 Gran Coupehoz képet olyan kicsik :DD

2020. szept. 11. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Én egy hete vettem azóta puncik nőtt
2020. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Manapság már a hatalmas suv-k a csajos autók.


Ezekben az autókban inkább egy tehetős huszonéves srácot tudnék elképzelni.

2020. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kis pici, belépő szintű szappanosdobozok, nem a épp a menő manager autó kategóriába tartoznak. Persze jól néznek ki, mert új a formatervük, de attól még a kínálat alján vannak. Egy pl. hozzám hasonló, közel 2 méteres férfi hát enyhén szólva is nagyon furcsán nézne ki bennük.
2020. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!