Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A porsche cayenne-el miért...

A porsche cayenne-el miért engedékenyebbek az emberek mint egy swifttel?

Figyelt kérdés
Ma volt szerencsém ülni a főnököm autójában, ami egy porsche cayenne.Azt vettem észre hogy mindenki nagyon udvarias,megadja az elsőbbséget,beengedi ha indexel,parkolásnál udvariasan megvárják még beáll.Bezzeg amikor a szakadt 20 éves swifttel megyünk dolgozni akkor kb észre se vesznek és letolnak az útról.Sávot úgy lehet váltani hogy be kell vágnom valami drága autó elé hogy az majd biztos lefékez.Miért van ez a különbség?Az embertől vagy az autótól félnek?Vicces mert én meg a főni kb egyforma testalkatúak vagyunk.Viszonylag magasak vagyunk és nagyobb darabok de valamiért mégis előnyben van ő a porsche-ban :D Tásrítanak mellé egy maffiózó imázst?
2020. szept. 11. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Swifttel nem vagyok elég agresszív. Hidd el nem fognak a 20 milliós autóval beléd menni

Esetleg 1-1 lightosabb üntetőféket kiosztassz nevelő jelleggel, aztán tudják mi merre hány méter

2020. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy feltünő, tudatalatt is tiszteletet parancsoló autó. Egy laikus ember is látja, hogy nem egy olcsó gép, az ilyet valahogy mindig elengeded. Vagy tiszteletből, vagy mert félnek, hogy valami rosszarcú maffiózó ül benne, aztán inkább menjen minél hamarabb. De biztos vagyok benne te is így tennél fordított esetben.
2020. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert félnek tőle. Ha meg távol van "tőlem", akkor mår járni szokott a szánk, hogy így, meg úgy...
2020. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Méghogy tiszteletet parancsoló. Köhög a bolha. Ez csak egy szar konzervdoboz a sok közül! Mit tiszteljek rajta?
2020. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Múltkor úgy fel vertem neki a kúpot az rs6-tal, hogy torrentem sem fogja leszedni
2020. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernél bekapcsol a hadd menjen az idiótája ha olyan sürgős neki reflex...
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barnabas333 ***** válasza:
A kis kocsikat kevésbé veszik észre. De nehogy azt hidd csak az ilyen nagy dögökkel van így. Pl. Kollégáknak két ajtós opel Corsája volt, mondta semmibe vették az utakon. Most Skoda Fabia van neki, az sem egy nagy autó, de érzi, hogy jobban észre veszik. Engem is jobban észre vesznek és engednek el a most már két éves kombimban, mint a 16éves 5ajtósomnál... tették...
2020. szept. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!