Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudjatok mi a buntetes...

Ladislaus433 kérdése:

Nem tudjatok mi a buntetes merteke ha utanfutot huzok, azonban a forgalmi engedelybe a vonohorog nincs bejegyezve?

Figyelt kérdés
vettem egy hasznalt autot 2 hete amit vonohoroggal hirdettek. utanfuton a bicajomat/krosszmotoromat szoktam huzni, nah most mekkora buntetest kaphatok ha elkap a rendor? hogy tudnam ezt legalizalni? elozo tulajt ma felhivtam azt mondta o mindig igy hasznalta es soha nem allitottak meg...

#vonohorog
2020. szept. 11. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből feljelentés lesz és majd küldik a határozatot és lekell vizsgáztatni.

De ha nincs hozzá művi bizonylat akkor nem tudod le vizsgáztatni.

Dehogy mennyi a büntetés azt nem igen tudja senki, de ma már könnyen dobálják az 50-100 ezreket.

2020. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi a tarifa, de ha morcos a rendőr, ezért leveheti a rendszámot és utána mehetsz haza trélerrel. Vizsgáztasd le.
2020. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy több, mint papírozni...
2020. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!