Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktatónak majd én mondom meg...

Oktatónak majd én mondom meg mikor akarok vezetni? Baj ha mindig délelőtt?

Figyelt kérdés
Baj ha mondom neki hogy én mindig délelőtt akarok. Lehet ilyet? Vagy ez hogy működik? Nyilván 2 óra éjszakai vezetést azt nem.

2020. szept. 13. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne ilyet. Délelőttre tesz be és kész.
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
te fizetsz, te szabod a feltételeket, ő max nem tud megfelelni nekik és emiatt nem tudja vállalni
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fixáld, hogy te akkor érsz rá. Örülni fog, legtöbben délután mennek. Éjszakai vezetés lehet kora reggel is, főleg, hogy már később jön fel a nap. Nekem sem volt kifejezetten éjszakai vezetésem.
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy lesz szabad ideje. Alkalmazkodnod kell a többi diákhoz is. Illetve a vizsgák os délelőtt szoktak lenni. Értelemszerűen ilyenkor sem fog órát tartani.

Lehet ha csak délelőtt tudsz menni 2 hetente tudsz egy órát venni, de az is lehet, hogy heti 2x is tudsz menni.

Nem te mondod meg, megbeszélés alapja. Ha pl. állandó délelőttös állása van akkor érdemes mást keresni.

2020. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Érdemes előre megbeszélni még a tanfolyamra való beíratkozáskor, akkor nem érhet meglepetés. Én idén csináltam az A jogsit, mi is előre megbeszéltük, hogy csak szombaton tudok menni. Mentem is minden szombaton 2 órát nem volt semmi meglepi.
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapot vártam, mire vállalni tudott. Rugalmas munkahelyem volt, akkor mehettem vezetni, amikor akartam. Általában délelőtt.

Mióta nincs munkám megyek délután is. Bármikor ráérek. Tény, hogy jobban szeretik ha valaki délelőtt (is) ráér, mert a délután az iskolásoké, vagy akik a munka miatt úgy érnek rá.

Az enyémnek nincs más állása viszont 30 an vagyunk nála.

Sosem mondtam, hogy mikor érek rá, de vannak sokan, akikkel tud egyeztetni ilyen helyzetben. Sőt általában tőlem is megkérdezi, hogy melyik időpont a jó pedig tudja, hogy én ráérek.

Ha jófej, rugalmas, meg lehet vele egyezni, csak ne tűnj erőszakosnak.

Annyit mondj, hogy neked inkább a délelőttök felelnének meg jobban. Ennyi elég szerintem. Aztán úgyis mondja, hogy tud-e vállani így vagy nem. Ha nem, esetleg kérdezd meg, hogy tud-e valakit aki vállal ezekkel a feltételekkel.

Kívánom, hogy jót találj.

2020. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem még az iskolában kérdeztek rá, hogy mikor tudok menni, ez alapján keresnek nekem oktatót, aki tud vállalni. Mivel a délelőtt nekem is jó volt - többnyire -, így hamar kaptam oktatót. Inkább a délutánok neccesek. De minden megbeszélés kérdése.
2020. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjszakai és autópályás vezetés nem mindig van egyébként, az már oktató függő.
2020. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minél rugalmasabb vagy időpontok tekintetében, annál gyorsabban jutsz oktatóhoz. Pl. lehet már két hónapra előre nincs időpontja délelőtt, csak délelőtt. Akkor két hónapig nem lesz órád még.
2020. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*delutan
2020. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!