Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél évvel ezelőtt megbuktam a...

Fél évvel ezelőtt megbuktam a forgalmi vizsgámon. Most folytathatom újra a vezetést. De nagyon félek, hogy fog menni. Tudtok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Kb. féléves kihagyás után fogok újra volán mögé ülni, természetesen oktatóval. De nem tudom, hogy fog menni, mennyit felejtettem... Szerintetek hány órára lesz szükség, hogy visszaszokjon az ember? Tudom ez mindenkinél más, de úgy saccra. Nagyon stresszes nekem ez a helyzet, nem akarom, hogy az összes belefektetett pénzem kárba menjen végül. :(

2020. szept. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért vagy mitől félsz. Szerintem 10-15 óra után ugyanúgy vagy jobban fogod csinálni, mint fél évvel ezelőtt. Ne félj a vezetéstől, ott az oktató, vigyáz rád. Minél többet gyakorolsz, annál jobban fog menni. Hajrá
2020. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

" De nagyon félek hogy fog menni"

Már attól ne félj.

2020. szept. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elotte hany orat vettel? Minimalis oraszam utan vizsgaztal vagy annal joval tobb utan? Csak mert igy nehez erre konkrét valaszt adni. En az elso bukott vizsga utan 26 orag vettem, igy mindegyik vizsgautat be tudtuk gyakorolni. Ez a te esetedben lehet kesevebb. Szerintem vegyel egy 5 alkalmat, aztan meglatod. De elso alkalommal is latjatok majd.
2020. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Az első vizsgám előtt 46 órát vezettem, azért buktam meg, mert nem tudtam rendesen megcsinálni az Y-fordulást.

Most a hosszú kihagyás után túl vagyok az első órámon, szerencsére tényleg nem ment annyira rosszul. Szerintem olyan 10-15 óra után megpróbálom újra letenni a vizsgát.

2020. szept. 21. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajra :) 3-as voltam: nekem is az Y-on bukott el. Bekuldtek egy nagyon szuk utcaba, es tul gyors volt a tempom, rahajtottam a padkara. Igy sajnos jogos volt a bukas. De masodjara meglett.
2020. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Pontosan ugyanez történt nálam is. Remélem a folytatás is ugyanaz lesz! :D

2020. szept. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!