Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót a kereskedéssel...

Használt autót a kereskedéssel szomszédos szervizbe vinni hiba lenne?

Figyelt kérdés

Akkor ugye csak át kell gurulni, kényelmes lenne, csak ugye ismerhetik egymást.


Ti vittetek már így szomszédos szervizbe autót? Korrekt volt a vizsgálat?



2020. szept. 18. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Márkaszerviz lenne az ideális, ott nem kamuznak és a talált hibák javítására ott helyben adnak is egy árajánlatot, hogy náluk mennyi lenne a javítás költsége. Nyilván drágább és több időbe is telik, de ha nem egy olcsó autóról van szó, hanem többmilliósról, akkor erősen ajánlott oda vinni.
2020. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Márkaszerviz nincs a közelben, és azt nem szeretik, ha nagyon messzire kell vinni, mert az nekik plusz kiesett idő.


Lehet, hogy akkor egy kicsit távolabbi szervizt kellene keresnem, bár ránézésre a szomszéd szerviz embere is korrektnek tűnt, akivel beszéltem.

2020. szept. 18. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy nem mindegy milyen autóról van szó. Egy 15 éves 500ezer forintos autót nyivlán nem fognak elengedni egy messzi márkaszervizbe, de egy 3-4-5 milliós autót nyugodtan el lehet vinni, ez abszolút nem extra kérés, ha nem megy bele a kereskedő, vagy húzza a fogát akkor ott lehet valami.
2020. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem párszázezres, olcsó autó. Egyébként máshol azt szoktam olvasni, hogy a márkaszervizek sem értenek sokkal jobban hozzá, mint az átlagszerviz.
2020. szept. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!