Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G mennyire használh...

Opel Astra G mennyire használható az 1.2-es motorral? Nem túl kicsi ekkora kasztnihoz normál használatra?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 21:42
 1/5 QQRIQ20 ***** válasza:
100%
Nagyon lomha lesz. Ha sokat mész emelkedőn, akkor felejtős. Inkább ajánlanám az 1.6 benzint. Ilyen korukban már alig drágábbak.
2020. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Háááát.


Ha van benne klíma, és esetleg előzni szeretnél {ugy h megy a klíma} nem fog menni, de nagyon kicsi.

Én minimum egy 1.4-eset vennék.

Nekem egy 1.6-os FordFocus van az tökéletes, azért írom le mert bizony néha az 1.4-sem elég.

De egy ekkora kasztnihoz kicsi, és pénzkidobás.

Ennyit tudok, mert nem vagyok autó-szaki

2020. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint túl kicsi. minimum 1.4 de inkább 1.6.
2020. szept. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Lomha. Szarvele előzni. Figyelni kell az olajszintet. Vidéken használom, főleg munkába, napi 20-30km. Garantáltan 6 alatt fogyaszt alattam. Ha a motor jó, nagy baja nem lehet, 3 év alatt olajsapka, olajgomba, amit cserélni kellet benne. Tágas, 4-en Balatonra minimális üzemanyagból lementünk, visszajöttünk.

Fillérekért van hozzá minden, igazi filléraszó szaladgálós autó olyanoknak, akik inkább a családra, vagy hobbira költenék a fizetésüket a szerelők, kutasok helyett.

2020. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Városban teljesen tökéletes az 1.2, ott még talán jobb is, ha azt nézzük, hogy előbb melegszik be, mint az 1.4, 1.6.
2021. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!