Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktató,autosiskola váltás?Hogyan?

Oktató,autosiskola váltás?Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hónapja kezdtem el vezetni. Most vagyok a 24.óránál. Eleinte semmi bajom nem volt az oktatómmal sem az iskolával , de az utobbi 10 órában sajnos egyre több problémám van.

A fő problémám az ,hogy az oktatóm kb a 10. Óra óta azt szajkozza ,hogy nekem az átlag plusz órák vételénél nekem tuti többet kell vennem. Ma meg mikor rákérdeztem ,hogy ugye azért az alapóra dupláját ugye nem akarja megvetetni velem ,azt mondta lehet ,hogy de kell!Na nálam itt borult ki a bili. Mindig is egészséges önkritikával ,és józan ítélőképességgel rendelkeztem ami a képessègeimet illeti ,ezért természetesen tisztában vagyok azzal,hogy nyílván 30 óra kevés ,de én nem érzem magam annyira bénának ,hogy dupla annyi óràt kelljen vennem. Már mindenért beszól az oktatóm ,semmi se jó, állandóan azt tukmálja belém ,hogy nekem nagyon sokat kell még gyakorolni.. Már teljesen elment a kedvem az egésztől ,és olyan feszült vagyok már az órákon,hogy sokszor màr tényleg azt sem tudom amit eddig tudtam, és jól ment. Kezdek nála visszafele fejlődni a stressz miatt. Ezért gondoltam az oktató váltásra és iskolaváltásra is,nem akarnák ebbe az autossuliba maradni ,hátha egy másik oktató kicseszne velem ,hogy védjék a règi oktatómat.

Elnézést ,hogy hosszú lett ,köszönöm ha végig olvastad. Esetleg van itt aki volt hasonló helyzetben?



2020. szept. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a jelenlegi iskoládhoz, hogy szeretnél kiiratkozni.

Általában úgy van, hogy a befizetett pénznek csak bizonyos százalékát adják vissza ezért érdemes úgy csinálni, hogy vezesd le amennyit befizettél aztán iratkozz ki.


Nálam is ezt csinálta egyébként az oktató, hogy kb a 20. óráig dícsért, hogy egész jól vezetek, jól megy a parkolás.

Aztán meg átment fikázóba, hogy ilyen tudással meg se próbáljam a vizsgát még venni kell majd +10-20 órát stb.

Mondtam neki, hogy nem tudok több órát venni a szükségesnél, mert olyan családi helyzet alakult ki stb.. Persze ez nem volt igaz.

Mondtam, hogy írasson be vizsgára. És marha érdekes de meg lett elsőre a forgalmi vizsga 3 hibaponttal.

Az egész arról szól, hogy még lehúzzon +10-15 órával.


De ismerős is mesélte, hogy ő vett plusz órákat mert az oktató rábeszélte és a plusz 8 órán volt 2 db parkolás amúgy meg a pirosnál álltak nagyrészt a városban.

2020. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Azt még megpróbálhatod, hogy megmondod neki, hogy te fizetsz, nem is keveset, ő belőled él, szóval jobb lesz, hogyha normálisan áll hozzád, különben máshol fogod elkölteni a pénzedet. Hidd el, vissza fog venni az arcából.
2020. szept. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan túljelentkezések vannak, hogy nem fogja marasztalni.

Aki menni akar, azt engedik.

2020. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!