Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max 10 millióért milyen SUV-t...

Max 10 millióért milyen SUV-t vennétek első autónak?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég meglett a jogsim és szüleim beszállnának egy új autó vásárlásába. Nekem tetszenek a nagy autók, én is elég magas vagyok szóval jó ha van hely. Az SUV-kat néztem, igazából nem nagyon értek az autókhoz szóval ezért kérem a segítségeteket. Nem baj ha használt autó, de azért ne legyen túl leharcolt állapotban.

Amiket eddig néztem:

Nissan Qashqai

Renault Captur

Jeep Compass

Suzuki SX4 S-cross


Tudnátok esetleg tapasztalatokat mondani? Vagy tippeket. Köszönöm szépen!



2020. szept. 24. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyiketse, én Vitarát vennék. Bőven elég.


Bátyjámnak amúgy 1.6 Vitarája van 2016-os. Nem tudok róla rosszat mondani, de egy 1.4 T-vel biztos érdekesebb lenne :D Egyébként teljesen baráti a szivó motorral is.

2020. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mostmár csak hibrideket adnak abból
2020. szept. 24. 21:54
 3/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Opel Mokka X vagy Grandland X. Szerintem kifejezetten szép autók.

Egyterű vásárlásán nem gondolkodtok?

2020. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl nem az, mondjuk ez nem vatta új, mert van benne 3600km, de nah...

2020. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem egyterűt nem szeretnék. Amúgy köszi tényleg nem is rosszak. Opelt amúgy még meg sem néztem, nem tudtam, hogy van normális SUV kínálata.
2020. szept. 24. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Ford Kuga.
2020. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Suzuki Across plugin hibridet vennék, ha lenne ennyi pénzem.

[link]


Átemblémázott Toyota egyébként. Csak mégis jobb érzés egy Suzukival rászabadítani az útra a rendszer 300 lóerős összteljesítményét mint egy Toyotával, mert ugye köztudomású hogy a Suzuki szar, lassú, nem megy sehogy...

2020. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt kocsik csak kívülről tűnnek tágasnak, belül picik. Magas embernek nem való.
2020. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert nem minden nagy, ami SUV. A Vitara kifejezetten egy pici autó, az S-Cross valamivel nagyobb csomagtartóban, de nem sokkal, és a Renault Captur is egy csöppség, egy megemelt Clio kb.


Én Hyundai Tuscont vennék (vagy hát az is lehet, hogy fogok), az már egy kényelmes SUVos méret, és nagyon jó áron adják, 10-ért már egész jó felszereltséget kapsz 177 LE-s motorral. A Compass sem rossz, de hacsak nem a Jeep embléma vonz, minden szempontból kevesebbet kapsz ugyanannyi pénzért, mint a Hyundainál. Az Across meg egészen biztosan nem lesz 10 alatt.

2020. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nincs az az isten, hogy SUV-ot vegyek. Pláne 10 millióért, használtat.

Ha ennyi pénz van, akkor viszont bármit ki tudsz hozni szalonból újonnan, kis hitellel akár, ha ragaszkodsz a kategóriához.

Viszont, ahogy valaki írta előttem, mindenképp menj el, ülj bele, próbáld ki. Ezek kívülről batár dögnek néznek ki. De belül csalódás érhet, egyáltalán nincs akkora helykínálat, mint gondolnád sok esetben.

2020. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!