Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines Citroen Xsara,...

Benzines Citroen Xsara, 300-350 ezerért már vannak jobb állapotúak?

Figyelt kérdés
Igen, tegnap én írtam ki a kérdést, hogy autót keresek hasonló vételárban. Este nézegettem cikkeket, stb., és írták, hogy ezek a Xsarák nem rossz autók, és elég nyomott áron mennek, mert mindenki inkább a japán vagy német autókat keresi. Nem tudom ennyiért már tudnék-e egy normálisat venni, meg hogy facelift előttit vagy utánit. Benzines kéne. Ajánljátok?
2020. szept. 25. 11:05
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
54%
Tegnap ennyiert még jó lett volna a swift is,már meg xsara kell,holnap meg bálna merci.......es az a vicc higy tényleg lehet barmelyikbol 350-ert venni egyet.....nyilvan nem véletlen,hogy a premium(abb) gepeket is annyiert mérik mint a stiftet....
2020. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kiforgatod a szavaimat.
2020. szept. 25. 11:31
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
52%
Nincs ebben semmi kiforgatas csak el kell dönteni hogy ebbol a kis penzbol milyen autot akarsz.....valamilyen kisautót minden extra nelkul,amit aztan gombokért fent tudsz tartani es ennyiert normális vagy akár kifejezetten jó peldanyt is kifoghatsz,vagy valamilyen hervad nagyvérű kell,amivel mar most gond van meg még lesz is,es a fentartasa sem megoldhato 2 Mc menü áráért
2020. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán...sajnos
2020. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, írtam tegnap is, hogy nincs baj a Swiftel, rajta vana listámon, de azért nyilván körüljárom a témát. Egyébként a 300+-os Swiftek, már igencsak jól felszereltek, szervóval, légzsákkal, akár klímával. Elektromos kütyükkel, szóval azért azt se mondanám, hogy egy Xsara annyival többet tudna nyújtani ilyen téren, de pl. a töréstesztje fixen jobb, meg úgy amblokkk egy kategóriával komolyabb autó. Vezess.hu cikkében írták, hogy ezeknek nagyon nincs áruk, ahhoz képest, hogy nem drága fenntartású autók, és hogy igazából G Atsra és társaik a vetélytársaik. Esetleg valakinek tapasztalata ezzel a típussal kapcsolatban? 3 kilóért szerintem se kapnék túl jót, de 4 körül már ki tudja...
2020. szept. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!