Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió alatt megbízható autó?

1 millió alatt megbízható autó?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Egyszerűen nem tudom dűlőre jutni, hogy mégis milyen autót kellene vegyek. A motor mindegy, 21 éves vagyok, ha rálépek a gázra, akkor történjen valami, autópályán is legyen benne bőven tartalék.

Volt pár autó amit kinéztem..

Audit néztem először, 1.9TDI, mondták hogy szar mert nem dinamikus.

Lejjebb mentem, Mazda 6 1-8, 2.0 TE

Szar.. mert rozsdásodik

H astra valamilyen dízel.. szar...

Komolyan már lassan a suzuki swiftre megyek le.. (ez nem fog megtörténni)

Tehát egy fiatalos, megbízható autót szeretnék, amivel normálisan lehet közlekedni, és megy is.

Nyilván a dinamikus autó a kevés fogyasztással nem köthető egybe, tehát a fogyasztás kb mindegy. (Ne 15 lityó legyen)

Amit előnyben részesítek: H astra, 6 os mazda, esetleg g astra, ford mondeo, wv passat

Nyilván olyan motorokkal amik mennek is, és megbízhatóak is.

És legyetek szívesek nem veszekedni itt alul, kulturált emberek vagyunk, valakinek ez tetszik valakinek meg az.



2020. szept. 26. 15:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ezeken kívül mondhattok más autót is, olcsóbbak legyenek hozzá az alkatrészek, valamint ha belső műanyagot akarok cserélni, ne kerüljön több száz ezer forintba
2020. szept. 26. 15:57
 2/19 A kérdező kommentje:
Hallottam a honda jazz-accord -ról jókat, viszont a kis méretű autókat nem szeretem, én sem vagyok valami kicsi alkat (185cm kb 110kg)
2020. szept. 26. 15:58
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja meg a Toyota corolláról hallottam még jókat
2020. szept. 26. 16:01
 4/19 anonim ***** válasza:
Suzuki Liana, Nissan Micra, azokba még a Műhely prn sem kötött bele :D
2020. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

H astra szerintem kegyetlen gagyi autó.

Céges autóként sokat vezettem, alig vártam, hogy kiszálljak belőle!


1.9 TDI teljesen jó motor ha nincsen széthajtva.

2020. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát az audiról lemondtam, mert azt mondták ugyanannyi pénzért ne 22 éves autót nézzek
2020. szept. 26. 16:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Nissan micra pont hogy kicsi autó, azok nem tetszenek. (Max honda civic amit elbírnék viselni és kicsi) 😁 meg a golf
2020. szept. 26. 16:38
 8/19 anonim ***** válasza:
Toyota Corolla nagyon jó. Régebbi E11-es Corolla nagyon megbízható stb., de eléggé régi, lehet, hogy az már nem tetszene neked. Ami kevésbé megbízható, de újabb és egész jó az az E12 Corolla. Nézelődj utána, népítélet, használtautó stb. 1.6-os benzines még megy is(mondjuk ez relatív) és nem fogyaszt sokat. Dízelt nem ajánlom ebből a típusból.
2020. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs az 1.9 TDI-vel dinamika szempotjából, ne A6-ba vedd azt jó lesz au
2020. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Toyotát ajánlom én is. :)
2020. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!