Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió alatt megbízható autó?

1 millió alatt megbízható autó?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Egyszerűen nem tudom dűlőre jutni, hogy mégis milyen autót kellene vegyek. A motor mindegy, 21 éves vagyok, ha rálépek a gázra, akkor történjen valami, autópályán is legyen benne bőven tartalék.

Volt pár autó amit kinéztem..

Audit néztem először, 1.9TDI, mondták hogy szar mert nem dinamikus.

Lejjebb mentem, Mazda 6 1-8, 2.0 TE

Szar.. mert rozsdásodik

H astra valamilyen dízel.. szar...

Komolyan már lassan a suzuki swiftre megyek le.. (ez nem fog megtörténni)

Tehát egy fiatalos, megbízható autót szeretnék, amivel normálisan lehet közlekedni, és megy is.

Nyilván a dinamikus autó a kevés fogyasztással nem köthető egybe, tehát a fogyasztás kb mindegy. (Ne 15 lityó legyen)

Amit előnyben részesítek: H astra, 6 os mazda, esetleg g astra, ford mondeo, wv passat

Nyilván olyan motorokkal amik mennek is, és megbízhatóak is.

És legyetek szívesek nem veszekedni itt alul, kulturált emberek vagyunk, valakinek ez tetszik valakinek meg az.



2020. szept. 26. 15:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Legyetek szivesek olyan autókat írni amiket leírtam, és bővíteném a focussal.

Nagyon sok autó van tudom, de így csak belegabalyodok ha mindenki ír valamit amit még nagyon látni sem láttam

2020. szept. 26. 17:38
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne hülyék tanácsait fogadd meg. Ennyiért bármelyik VAG 1.9 PDTDI jó. vagyél 116 vagy 131 lóerőset és nem lesz gondod az erővel sem.
2020. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
1.9 PD TDI? Annyira jók lennének?
2020. szept. 26. 18:56
 14/19 A kérdező kommentje:
És milyen autóval kéne vennem?
2020. szept. 26. 18:57
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként évi 25 ezer km-t mennék.
2020. szept. 26. 19:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, kategóriában az 1.9 PDTDI az egyik legjobb választás.

1 millió alatt kicsivel már kifejezetten jókat kapsz.

Az kb. mindegy milyen autóban veszed, a technika ugyanaz. Én Golf-ot néznék személy szerint (nekem is az volt, csak sima TDI, nem PD évi 70.000-et mentem vele), de Passat, Bora, Octavia, bármi lehet, ami neked kell)


#12

2020. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Maximum az mondja, hogy rossz az 1.9 TDi, aki H. Andráson szocializálódik és "elektrómós lyó, dizel rósz" elvet követ.


Az az 1.9 TDi, amit B5 A4-be, az 5-ös Passatba, és az akkori VW konszern autókba (Octavia, Fabia, Leon, stb.) pakoltak, a világ egyik legmegbízhatóbb motorja.

2020. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ezért utálják sokan.. Lehet kifognak egy rosszat, és az az 1 ember már csak rosszakat fog mondani róla bármilyen helyen. Énsem tudom hogy mi alapján kéne dízelt venni, azt mondják kinézetet vegyünk ne km-t, de azért egy 5-600 ezrest csak nem kéne venni..
2020. szept. 28. 02:15
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem kinézetet, állapotot. Nagyon nem ugyanaz!

Az 1,9tdi tényleg az egyik legjobb motor, viszont a hazai állomány már legalább 3x megkerülte a földet.

2020. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!