Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meleg motornál alacsony...

Meleg motornál alacsony alapjárat?

Figyelt kérdés

6-os mazdámban (2.0 benzin) meleg motornál le megy 600-ra az alajárat ami még pont benne van a gyári értékben de viszont akkor már eléggé rezonál a kasztni. Szivosor tiszta szenzorokkal együtt.

Kérdés az lenne hogy lehet e állítani valahogy a pillangó szelepet vagy csak elektronikusan lehet állítani hogy kicsit jobban nyitva maradjon?


2020. szept. 26. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

95-ös benzinnel jártam, -mindegy miért-, átálltam 100-asra. Nos az addig 700-as fordulatom leesett 600-620-ra. Ennél sem remegett a gép, és amíg 100-ast tankoltam erre állt rá a motor. Nem akartam állítani. Később visszzaálltam 95-re, akkor szép lassan megemelkedett 700-ra.

Tanácsot nem tudok adni. A mostani japán autóm is előadja ugyanezt.

2020. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!