Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudom ez a típus híres a...

Tudom ez a típus híres a rozsdáról, és a motorja sem közkedvelt, de hihetek a kereskedőnek, aki szerint tökéletes?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 28. 18:41
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Elég olcsó az árához késet. Kérdezd meg mi a rendszáma aztán uccu lekérdezni.
2020. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Annyira tudtam hogy egy Mazda lesz...


A kereskedonek azt sem szabad elhinni, amikor jo napot kivan. Vigyel magaddal szakembert, retegvastagsag-merovel, tukrot vagy valami mini kamerat amivel be lehet nezni az uregekbe - vagy inkabb szervezz meg az altalad valasztott (!) szervizben egy allapotfelmerest.

2020. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Higgy neki bátran, az a kereskedő aki csupa nagybetűvel ír, csak megbízható lehet.
2020. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

Micsoda pontos hírek...híresen rozsdásodik, a motorja sem közkedvelt...bravó..


A Mazda gyártja az egyik legjobb autókat..nekem volt(ihaz csak 1,6-os) de soha nem hagyott cserben. Ment mint az állat, hajtottam, mégsem panaszkodott. És itt jön az, amir aszarozók elfelejtenek...karbantartani..néha olajat, szűrőt cserélni,alánézni, lefújni az alvázat, üregeket rozsda elleni védelemmel...ez nem nagy idő, amikor eladtam, a vevő körbejárta, kérte nyissam fel a motorházat, belenézett és már fizetett is. Meg volt elégedve.

Voltegy szolgálati Mazdám, az sem rohadt, pedig a szervíz szart rá..az 2.0-ás volt, tökéletes termék. Jobb autóm sose legyen


A képen látható vedd meg, és örülj...akik szarozzák, azokat ne hívd meg többet sörre(sem)

2020. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen a karrier ne továbbja lenne megvenni egy ilyen híresen rohadó mazdat,egy ilyen híresen szar motorral.....mindezt egy olyan neppertől,aki csupa nagy betűvel ír,felsorolva az összes elcsépelt kereskedős tré dumát,mind ezt úgy hogy még a rendszámot is direkt olvashatatlanná teszi,nehogy barmit is le lehessen kerdezni az autorol.............
2020. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát persze, ennyiért egy tökéletes romhalmaz felpolírozva.
2020. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha ugyanezt egymillió háromszázezerért adná, akkor jó lenne?
2020. szept. 28. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de akkor több esély lenne rá, hogy nem ekkora trágyadomb.
2020. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Mondjuk úgy hogy egy ugyanilyen, de még jó állapotút. Mert ennek az állapotán nem változtatna a magasabb ár, és nyilván nem azért ilyen olcsó mert jófej az eladó.
2020. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!