Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik JDM autó a legjobb...

Melyik JDM autó a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék kitűzni magam elé egy célt, ami annyit takar hogy szeretnek magamnak tudni egy jdm autot


Csak most kezdtem bele ebbe a temába, es csak segítséget szeretnék kérni



2020. szept. 28. 21:47
 1/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
39%
Nyugodtan írd ki, hogy japán belpiacos, nem kell béna amcsi autós szlenggel bajlódnod.
2020. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Bírom itthon ezt a JDM-ezést, főleg amikor igaz japán autón van a matrica, de európai piacos balkormányoson. :)


Amúgy meg a témában rengeteg jó választás van. :)

2020. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyik sem. Minek egy jobb kormányos, ha van rendes is, csak picit gyengébb, amit egy chiptuninggal amúgy is orvosolni lehet.
2020. szept. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak örök klasszikusok, de elérhetetlen darabok: s15 silvia, nsx, r32-33-34 gtr, 350z, mk4 supra :D ezek mind gyönyörűek.
2020. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

JDM az a japo belpiac .

Az én autóm közel van a JDM-hez egy 2001-es nissan stagea rs four wc34 eredetileg a Nissan Amerikába akarta gyártani a Subaru kombik ellen végül csak japán és ausztrál piacra készült a japán 180-ig van órázva és japán írás jelekkel van minden írva . Az ausztrál mint az enyém is 260-ig van órázva és angol írás jelek vannak . Japánban 280 lóerő ig lehet autót forgalomba helyezni és 180 lehet a vége . Ausztráliában ez nincs viszont papíron az rb5 motor ami egyezik a Nissan skyline r34-el 280 paci , de akinek van tapasztalta vele tudja ezek rendre tudják gyári állapotban a 300-330 közti erőt . Csak jobb kormányos létezik belőle nem lehet balosítani . Az enyém hála égnek manuális váltós .

Egy automatáról nem rég készült be mutató a speedzone által írd be YouTubera speedzone Nissan stagea és tudni fogod , hogy ez mi valójában .

Lényegében egy meg nővel r34 , és egy egy fel megy rá faragás nélkül az r34 front . Én már r34 gtr frontal vettem az enyém , de meg van az eredeti orra is .

Na ez a JDM a japo belpiac pontosabban az ázsiai piacra gyártott , ha annyira tág teret akarnék adni .

Az us spec és az EU spec soha nem lesz egyik japán gyártmányból sem JDM , hiába teszik rá a matricát . JDM azaz japo piacos autó alap , hogy jobb kormányos többek közt és sok más apróság más bennük mint az európaiakban , ha egyáltalán van eu spec az adott autóból .

Jaa mint az enyém a nissan stagea rs four wc34 eléggé merész cél mivel Európában is rohadt ritka Magyaroszágon 3-4 van 3-at ismerek elvileg egy valahol otthon még gurul .

Nekem annyiban egyszerű volt a jobb kormány , hogy Angliában élek itt alap a jobb kormány , pl itt Angliában 2 van összesen forgalomban abból egyik az enyém a másik egy manchesteri srácé , ismerem őt mi vagyunk a skyline csoportokban a két ki logo tag , a technika közel azonos csak másabb a kaszni .

2020. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha úgy vesszük, az enyém is majdnem JDM (99.9%-ban), mivel egy '80-as évekből származó Toyotám van. Annyiban különbözik a japán belpiacostól, hogy bal oldalt van a kormány és 3 lóerővel kevesebbet tud (124le, a JDM 127le). :D Minden más ugyanaz.
2020. okt. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LoMaLu_Gamig válasza:
74%
Én a Nissan Skyline GT-R R34-et ajánlom, de ha ez a pénztárcádnak túl sok, akkor egy Honda S2000.
2022. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1M alatt: miata (mx5), mx3, civic, prelude

1-5M: 350z, ritkább esetekben 200sx s13 vagy skyline r32, 33), gt86 / BRZ

5M-10M: 370z, integra type s, 200sx s14 (ritkán s15), supra mk3 (1jz),

ééééés 10M+: skyline r34 (ha dúsgazdag vagy nismo verzió), supra mk4 2jz (mk5 ha azt akarod, hogy kiröhögjenek), acura / honda nsx, integra type r, 200sx s15 (jaaa spec-r is)...


megemlíteném, hogy:

1M alatt széttört / gyenge állapotban lévő autót kapsz

5M körül vannak a rendesek

10M fölött fognak ránézni és azt mondani, hogy aztaaaa

attól, hogy JDM, még lehet silány

nem a vett autó a lényeg, hanem amit te csinálsz rajta / vele

ha vettél, nyomjunk már egy driftet

2022. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!