Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy friss jogsis, kissé...

Egy friss jogsis, kissé ügyetlen sofőrnek mennyire okozna gondot egy ilyen G Astra, Citroen Xsara típusú autóval a vezetés?

Figyelt kérdés
Leginkább arra gondolok, hogy nem nagyon látni ki belőlük hátul, és elég ügyetlen vagyok még, szűk területen nem tudom mennyire élhetőek ezek számomra. Meg ugye itt arra is figyelni kell, hogy nem ott van az autó vége, ahol a hátsó szélvédő. Mennyire vészesek az ilyesmi kocsik?
2020. okt. 1. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá eddig is inkább messzebb álltam meg, üresebb helyeken előremenetben. Meg hogy úgy menetközben pl. belső visszapillantón remélem nem zavaró.
2020. okt. 1. 16:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért van az autó két oldalán a tükör? Dísznek?
2020. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorold a tolatást. Földúton kezdj el több 100 métert, vagy több kilométert egyhuzamban tolatni. Csak is felengedett kuplunggal! Viszel magaddal ásványvizes flakonokat, megtöltöd vízzel és készítesz magadnak belőle parkoló helyet. Később folyamatosan szűkíted a parkoló hely méretét. Pakolás közben megállsz, kiszállsz és több alkalommal megnézed mennyi hely van még. Ezek nudli méretű autót.
2020. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!