Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért adják irreálisan drágán...

Miért adják irreálisan drágán a benzines hondákat,toyotákat?

Figyelt kérdés
10-15 éveseknek 1,8-2 millió körül van az ára.Persze ezek a jobb állapotúak de a használtabbak se sokkal olcsóbbak.Hahu-n is néztem meg ma bementem egy kereskedésbe mert megtetszett egy accord ami 2003-as volt kombiba 2 literes benzines és 2.1 millió volt.Ki veszi azt meg?2 körül már adnak bmw-t meg a6-os audit.
2020. okt. 1. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert rendkívül megbízhatóak.
2020. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk azért azt tegyük hozzá, hogy 2 millióért épeszű ember nem vesz A6-ot és BMW-t (az, hogy a parasztok és a telepi hülyegyerekek ettől függetlenül még olcsóbb kotlák szeméthegyeket is megvesznek, más kérdés).
2020. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
tartós, jó konstrukció és kevesebbet szopik vele szervizben az ember mint az audival vagy a bmv-vel.
2020. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
10%
Sok ember hisz a legendákban, hogy a japán kocsi örökké megy szervizelés nélkül. De hát van, aki abban is hisz, hogy Ayrton Senna még életben van, csak kamu volt a balesete és vissza akart vonulni a rivaldafényből.
2020. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Piacgazdaság van. Minden árucikk annyit ér, amennyiért megveszik. A kereslet igazolja a racionális árakat. Harminc éve csak japán kocsit vezetek. Mindegy, hogy Budapesten, vagy távol a forró sivatagban, még egy japán autó sem állt meg menet közben. Mazda, Toyota, Isuzu, a kuliautó...ezek mindent bírnak..

A titok nyitja, hogy ha valaki drágállja a terméket, nem kell megvenni.

2020. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
34%
Azert mert magyarordzagon okyan irtozatos hype van a japán benzines kocsikkal kapcsolatba,hogy amint kimondod ezt a szókaocsolatot az rögtön 2-3szoros szorzó mer' jappán....meg mer' benzines.....tehat az nulla ráköltéssel a végtelenségig megy.Ami nxilvan nem igaz,de sokan képesek elhinni
2020. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:
50%
Nem irreálisan drágák, teljesen reális az áruk. Ennyire jók.
2020. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
#6 tévedsz, hypeja a lefingott német prémiumoknak van itthon.
2020. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Benzines japán prémium márka, Lexus, GS 450H, 2.5 milliótól már megvehető, gondolj bele, pedig Toyota prémium márkája. Ezzel szemben, egy agyonhajtott szirszar BMW vagy Ódi ugyanennyi...


Mégsincs hype körülötte, alig ismerik... Pedig az egyik legjobb autó a világon, szerintem.

2020. okt. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Vegyél olcsóbban jobbat.

Brasco: Azért a 6 éves swiftem 100.000 kilométer alatt nem hibásodott meg, míg elődje a PSA-tól amit az ADAC hibastatisztika jobbnak hoz ki évente átlag 1x trélerre mászott + emellé évi egy két rendkívüli szervizlátogatás befigyelt. Ekkor a szállodaszámlákat még nem említettem. Ez a tapasztalat + amit az ember hall tréleresektől, kollégáktól, ismerősöktől. Lehet fizetni az adacnak a reklámért. A kolléganőnek viszont, aki xarozza a garanciális puntóját nem.

2020. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!