Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó vezetés oktatók Budapesten?

Jó vezetés oktatók Budapesten?

Figyelt kérdés
Elég rossz tapasztalatim vannka a vezetéssel kapcsolatba. 6 évvel ezelőtt már egyszer belevágtam, de az akkori tanárom olyan szinten ordibált velem, hogy elvette minden kedvem és be se fejeztem az oktatást. Most újult erővel vágtam bele újra, a mostani oktatóm viszont nem mondja el, hogy miben hibázok, min javítsak csak írja be a pótórákat szó nélkül. A 42. órámnál tartok, viszont még mindig a kormányt fogja, pedálokat nyomkod és még csak szóba se került a vizsga. Mikor rákérdeztem, hogy szerinte mennyi időre lenne még szükség, azt mondta hogy nem tudja megmondani lehet 15-20 óra is és ekkor először jegyzett meg olyan hibákat, amiket véleményem szerint már rég mondania kellett volna. Nem tagadom, lehet tényleg béna vagyok, de már kifizettem csak a vezetés órákra 240 ezret és még mindig úgy érzem sehol se tartok. Így szeretnék váltani egy oktatót, aki megpróbálja elmondani min kell javítanom és megpróbál a vizsgáig elkísérni. Szeretnék végre a végére érni ennek az egésznek, mert úgy érzem, hogy csak egy helybe toporgok.

2020. okt. 4. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? én is most tettem le. 60 órát vezettem kb összesen
2020. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!