Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóba miért nem kell...

Az autóba miért nem kell bukósisak? Miért csak a motorra kötelező autóba miért nem kötelező legalább az első üléseken?

Figyelt kérdés

Az autó vezetésnél miért nem kell semmilyen védőfelszerelés, bukósisak semmi nem kell akár meztelenül is vezethetne az ember , pedig a bukósisak megvédené a fejet a ütközésnél kialakult erőktől és súlyos sérülésektől is megvédene de miért nem kötelező az autóban a bukósisak?


Persze a gyenge elektromos kis segédmotoros kerékpárokra már kell bukósisak de autóba nem.


Szerintem felháborító hogy ti bukósisak nélkül vezetek autót ,és csodálkoztok miért haltok meg ha felborultok a kocsival?



2020. okt. 5. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hordjál sisakot... senki nem tiltja.
2020. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Te nem lehetsz ilyen hülye.

Az egész autó maga a "bukósisak"

2020. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet, eszembe sem jutott volna, ha...


Mint előttem szólta a hozzászóló, hord bukósisakot..aztán meglátod...benne leszel a tévében.

2020. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Az autó maga nem véd meg ütközésnél úgy összegyűrödik mint egy papír ,még az új autók is nem tudom milyen gyenge lemezekből vannak de olyan mintha egy karton papír kocsiban ülnél.
2020. okt. 5. 10:16
 5/65 anonim ***** válasza:
98%
Unatkozó troll. Érdemes rákeresni a kérdéseire. Ne etessük a trollt.
2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
4: hát akkor ne is ülj autóba, mert kész életveszély! :-DDDD
2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... Nem.


Már 50km/h sebességnél is teljesen mindegy milyen 'lemezből' van a kocsi, valamennyire össze fog gyűrődni, és ez kell is, hogy ezáltal is csökkenjenek az utasokra ható erők.

2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Jules Bianchi fején szerinted filléres boltban vett sisakszerű valami volt? A sarkon vette 10 euróért? Megvédte? Nem védte meg.

Tóth Zsolt rali navigátor a zárt autóban halt meg, sisakkal a fején.

Pedig ha jól sejtem azokban az autókban bukókeret is van.


Menjél szépen játszani!

2020. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
#5: én is azonnal rágugliztam... :-D
2020. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Van biztonsági öv és légzsák. Ha ezek nem védenek meg, jó eséllyel a bukósisak sem. Egyébként a sisak pl nyak- vagy gerinctörés ellen nem véd meg.
2020. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!