Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a normális az autós oktatók...

Ez a normális az autós oktatóknál?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon kiakadni, ugyanis az oktatóm nemhogy a 2x50 percet nem tartja be, de a másfél órát sem. Ezen kívül mimdig húzza az időt, kitalál valamit, hiába szólok neki, hogy pl. nem akarok fagyizni, mert megy vele az idő.... és mindig játsza a mártírt, hogy ő mindent a diákokért tesz stb. Próbáltam neki szólni az időhúzással kapcsolatban is diplomatikusan, (az órák eleje is azzal megy el, hogy akkor írogatja be az adatokat, meg hogy állítólag mi előző órán mikor végeztünk)de mintha nem hatna rá. Összeveszni nem szeretnék vele, mert meg tudom szívni rendesen. 30 óránál járok, de minimum 5-öt megspórolt magának...ha nem sokkal többet... Minden oktató ilyen lehúzós féreg általában? Mert ez az! Értem én, hogy kevés a pénz, de miért kell 20-on éves rendes, kedves, mosolygós fiatalokat szopatni és lehúzni? Nincs lelkiismerete?

2020. okt. 5. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah.
2020. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szomorú... nagyon..
2020. okt. 5. 15:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem. Csak ott nem négyezer lesz óránként, hanem 5 000, 5 500.
2020. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind ilyen, és nem a kedves, mosolygós fiatalokat húzzák le az ilyenek, hanem a balekokat, akik eltűrik. Garantálom neked, hogy vizsga előtt be fogja nyögni azt is, hogy 40-et kéne borítékba rakni előtte.

Megoldás: felhívod az autósiskolát, hogy új oktatót akarsz.

2020. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 nálam 4500 az óradíj, pótóra pedig 5500

#4 de ha meg nem tűri el az ember, akkor valószínűleg összekap az oktatóval, ami után meg még rosszabb és elhuzódik.

2020. okt. 5. 15:41
 6/21 A kérdező kommentje:
én emiatt direkt nem akartam veszekedni, viszont elég erősen utaltam már rá, hogy nincs meg az óra, aznap tartotta 10 perccel tovább kb... ha összeveszek vele akkor meg kereshetek mást, és irtó kellemetlen lenne utána összefutni a tanpályán.
2020. okt. 5. 15:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te döntöd el, hogy bevállalsz-e ennyi kényelmetlenséget, vagy hagyod az oktatót, hogy csinálja amit csinál és rosszabb esetben visszajössz pár hét múlva, egy "Az oktatóm az ötvenedik óra után sem akar vizsgára vinni, mit tegyek" jellegű kérdéssel.
2020. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de nagyon mimóza vagy... Ha valaki LOP tőled és te számon kéred, akkor te kérsz bocsánatot és te érzed magad kellemetlenül? Esetleg szó nélkül hagyod? Ha ezek után összefutnék vele, akkor már jó messziről küldeném el az anyjába, hadd halja mindenki.

Nem utalgatni kell arra, hogy átver, hanem egyszer figyelmeztetni, következő esetben elzavarni. TE vagy az ügyfél, TE fizetsz az ő szolgáltatásáért, TE vagy a főnöke, nem az iskolapadban ülsz.

Ha a pótóra drágább, akkor még pofátlanabb, erre ment ki az egész. 5500-ért már normális oktatókat találsz szinte várakozás nélkül...

2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nézd meg a BuheraMatrix c. film 3 szakaszát. ott bennevan az összes sztereotipia az oktatásról. 30 éve is pont ilyen volt, gondolom most is.
2020. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most már nem kell neked aláírni az órákról igazoló lapot? Nem véletlenül találták azt ki.
2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!