Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Golf V, 2008-as...

Adott egy Golf V, 2008-as évjárat, 1.4 turbó benzines GT változat, 140 LE. Az utóbbi hetekben azzal okoz nagy örömöket az említett jármű, hogy négyezres fordulatszám fölött elkezd erőtlen lenni és érezhetően jóval visszaesik a teljesítménye?

Figyelt kérdés
Korábban semmi hasonlót nem tapasztaltam és tanácstalan vagyok. Valakinek volt hasonló tapasztalata, vagy tudja mi okozza ezt?

2020. okt. 6. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért vész üzemmódba kapcsol.

Egy diagnosztika sokat segítene a kérdésben.

2020. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Diagnosztika meg élő adat olvasás......első körön mondanám hogy szét van kokszosodva,de ennek a motornak éppen csak minden baja is szokott lenni,szóval majd kiderul.
2020. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, benevezek egy diagnosztikára, hátha kiderül valami. Sajnos a sok rossz tulajdonságáról én is hallottam a motornak, de mivel reltíve kevés km van az autóban(150k) és az olajat is 10,000 km után cserélem, valamint nem megyek rövid utakat, így úgy gondoltam, hogy nem fog ilyen korán jelentkezni kokszosodás.
2020. okt. 6. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha vészüzembe kapcsol, akkor hibakód, és műszerfalon is jelzés van. És mindenhol harmatgyenge lesz.

Hibakódot és élő adatot kell olvasni, meg elvinni egy hozzáértőhöz

2020. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem áll fenn, mármint a harmatgyengeség, csak magas fordulatszámon olyan, mintha átpattanék egy 1.6-os szívóbenzines autóba. Viszont ha leesik a fordulatszám, akkor újra erős, nem kell újraindítanom sem.
2020. okt. 6. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a motorok ilyen használat mellett is kokszosodnak
2020. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!