Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni első autónak?

Figyelt kérdés
Semmi extra nem kell csak egy napi használós autó mivel szeretnék mellé venni egy veteránt mert az nagy álmom egy trabant vagy egy lada hétvégi autónak ezért csak egy alap autóra gondolok ami azért napi hasznaltra is jó de azért biztonságosabb legyen mint azok pl legzsak abs meg ilyenek ha van az nem hátrány

2020. okt. 6. 10:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát 2 város között között mennek főleg vagyis falu és város között főleg én szeretem a dizelt is és a benzint is úgy mond szóval nincs jelentősége részemről német az dizel főleg japán az csak benzin ennyi amúgy ezen kívül nincs semmi kitètel
2020. okt. 6. 13:14
 12/13 anonim ***** válasza:
kéket
2020. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Daewoo Kalos ha rendben van tartva kívül belül meg motorikusan akkor az egy jó választás napi használatra. Az alap 1.2es motor nagyon jó bár gyenge egy kicsit 72 lóval az 1.4es 8 vagy 16 szelepes motor opelből származik az viszont bajosabb és ez csak a szedánban volt elérhető illetve a régebbi hatchback (2002-03 körüli) modellekhez (esetleg a full extrásaknál bár erről nem tudok). Nekem ilyenem van és nem lenne gond vele ha az előző tulaj nem lett volna vele annyira hanyag de már dolgozom rajta hogy szebb legyen. Első autónak tökéletes választás de nem árt átnézetni mert szeret rohadni a küszöbökön és a kerékjárati íveknél és alul bár ez a törődömségtől függ mennyire.
2020. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!