Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt acélfelnit ajánl a...

Használt acélfelnit ajánl a gumis szervíz télire. Megbízhatok benne hogy nem selejtet ad el nekem?

Figyelt kérdés

Olcsóbb, így azt ajánlja.

Egy Firststop gumiszervízről van szó.


2020. okt. 7. 19:22
 1/4 Barnabas333 ***** válasza:

Nekem is használt van a télin, én magánszemélytől vettem és 3 felnit még a gumis javított is.

Szerintem nem akar átverni.

Azt szemre te is meg tudod állapítani ha nagyon gáz, repedt, hullámos stb... Ha nem ilyen szerintem simán vedd meg.

2020. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell félni tőle. Én eddig mindig használtakat vettem, ha kicsit rozsdás is, akkor sincs baj, vastag anyagból készülnek, nem rohadnak csak úgy el. Érdemes egy kicsit megdrótkorongozni, paszziválni a rozsdát, és sparyből szoktam lealapozni meg színre fújni. Teljesen jó télre egy ilyen állagmegóvás után. :)
2020. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ők az ilyen kezeléseket megcsinálják maguktól is, vagy ahogy kapják úgy felteszik és kész?!
2020. okt. 8. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gumiszerviztől függ, van aki nagytételben foglalkozik használt felnivel, 30-40 garnitúrát behoz külföldről, homokszóratja, majd fényezi és felújítottként árulja, típustól függóen 5-6-7-8e Ft/db áron. Lehet a te szervized is ilyen, vagy alapból jó állapotú használtat árul. Sztem egy Firststop szervizben azért hulladékot nem árulnak, de szemrevételezd őket előtte. Ha nem tetszik, akkor kereshetsz esetleg máshonnan felnit, vagy magánhirdetőtől, aztán beviszed ès ràpattintják neked a gumikat.
2020. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!