Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégi autók? Tobbi lent

Hétvégi autók? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék második autót venni , nem Dailyzésre , tehát valami erosebbet kicsit . KB. 2-300 ló korul .

Manuális jó lenne , de nem fontos és benzinest legyszi .

Eddig amiket néztem azok a:

Audi A5 S-line 3.2

BMW E92 Coupe 330 N54

Ford Focus RS 2.3

Nissan 350Z

Toyota GT86


Valami hasonlókat estelteg tudnátok ajánlani ? Mennyire megbízhatóak ezek a modellek , mennyire fenntarthatóak ?

Elore is koszonom a válaszokat .



2020. okt. 8. 10:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat , az elozo válasz nem neked ment hanem a Donnienak.


Tehát a keret igazából mindegy, az megldható. Jobb lenne 10 mil alatt , de Szlovákiában lakom ugyhogy inkabb euróban , behozatal Németországból lehet , apukám kollégája ezzel foglalkozik .

2020. okt. 8. 11:22
 12/22 anonim ***** válasza:
akkor olyan 30 ezer euró? Én lehet hogy m3-as bmw-t Toyotasuprát, esetleg Porsce 911 ilyeneket is megnéznék.
2020. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet , megnézem majd ezeket is.
2020. okt. 8. 11:30
 14/22 D. Brasco ***** válasza:
54%
Tudod aki komolyan gondolja ezt az erős(ebb) hétvégi auto vásárlást,annak általában normális es konkrét elképzelései vannak az autóról amit keres,és valószínüleg le is szűkítette már a kört 2 maximum 3 versenyzőre,elolvasta/megnézte az osszes fellelhető irodalmat videot velük kapcsolatban ,átnézte az osszes tipus forumot,kb mindent tud roluk stb stb........ezzel szemben te feljössz ide a gyakorira,random elkezdesz felsorolni erős(ebb) autókat össze-vissza,minden szempotot mellőzve,láthatóan nulla háttér infóval,meg a végén odalököd,hogy a keret mindegy...........éppen ezért mindig olyan hihetőek ezek a 12éves móricka kérdések........
2020. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát jólvan , az alapján amit te mondasz tényleg elhiszem hogy vannak ilyen emberek akik feljonnek es megkérdezik hogy mi a jobb a Bugatti vagya a Supra es varjak a valszokat .

De én viszont tényleg úgy vagyok ezzel a témával , hogy szeretnék jovore venni valamit , nézelodok az oldalakon hogy mik vannak , de még nem jutottam el oda , hogy pontosan tudjam hogy mik azok . Mindegyik autóról néztem már cikkeket , videókat . vannak olyanok is amiket már kihúztam teljesen . Én csak feljottem , megkérdezni az emberek véleményét hogy milyen autók vannak még ebben a tág csoportban .

2020. okt. 8. 11:42
 16/22 anonim ***** válasza:
A5 S line 3.2 nem létezik, csak S5 3.2, szerintem kamu a kérdés, érdekes a Bmw nek a motor tipusát is irod de az Audit kevered,szerintem össze copy paste - eltél pár menőbb verdát és trollkodsz itt vele, a házid már megvan?
2020. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

[link]

Már bocs , de neked a házid ?

2020. okt. 8. 11:51
 18/22 A kérdező kommentje:
Az S5 ben vagy 3.0 TFSI vagy 4.2 FSI volt
2020. okt. 8. 11:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen összegből, ha tényleg csak hétvégi autó és utána is lesz pénzed rá érdemesebb egy Porscheban gondolkodni (esetleg Corvett, Dodge Viper), vagy valami komolyabban, esetleg rs5-ös audi, én biztos nem a kérdésben említetteket venném, ha ennyi pénzem lenne.
2020. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ford Mustang? Ha elférne egy második autó a TT mellett, nekem az lenne. :D
2020. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!