Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a jogosítvány nélkül is...

Ezzel a jogosítvány nélkül is vezethető autóval hol kell közlekedni? A bicikli úton?

Figyelt kérdés

Ezzel a egy személyes autóval a városban hol kell közlekedni?


Ahhoz hogy a kocsik között az úton közlekedjek ahhoz túl gyenge de ahhoz hogy a bicikli úton közlekedjek ahhoz túl erős és lehet zavarná a többieket?


A járdán tuti nem lenne jó ezért marad a bicikli út bicikli sáv?



[link]



Azért akarok ilyent venni mert most derült ki hogy soha nem lehet jogosítványom mert orvosilag alkalmatlan vagyok gyerekkoromban pszichiátriára jártam és ezért nem lehet.


De nem vagyok bolond nem is voltam bolond de aki egyszer berakja a lábát a pszichiátriára annak életfogytiglanig vége mindennek nem dolgozhat nem vezethet.



2020. okt. 8. 11:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem kell hozzá jogosítvány? Mopedautónak tűnik.
2020. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem mopedautó hanem rokkantkocsi kabinal. a rokkantkocsi pedig gyalogosnak számít.
2020. okt. 8. 11:23
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nagyon lassú, bicóval lekörözöd.

Biztos, hogy nem szerezhetsz semmilyen jogosítványt? Van egy ismerősöm, enyhén autista, de neki van B kategóriája.

2020. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 D. Brasco ***** válasza:
100%

"De nem vagyok bolond nem is voltam "


Mondjuk ezt eleg nehez elhinni az oldalra kiírt hülyébbnél hülyébb kérdéseid után..........

2020. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Láttam ilyet előttünk haladni, simán lehet útra vinni.
2020. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Hát én is azt csodálom hogy a nyomorékok akiknek se kezük se lábuk nincs meg a süketek akik nem is hallanak azok is vezethetnek és meg teljesen egészséges felnőtt ember vagyok és nem vezethetek.



Tulajdonképpen a háziorvos a pökhendi de azóta jött egy új háziorvos az is nagyon pökhendi de persze ha adnák neki hála pénzt akkor valószínű egyből megadná a alkalmasságit.



Van az a mondás aki egyszer besz..rik az örökre besz..rik én még 13 éves koromtól 17 éves koromig jártam Szolnokra gyermek pszichiátriára de jó volt járni mert nagyon kedves volt a Gyermek pszichiáter és a asszisztense nagyon csinos volt 😍 meg igazából azért jártam akkoriban igazából hogy ne keljen iskolába járni mert így ugye magántanuló lettem.

2020. okt. 8. 11:48
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A kresz szerint a motoros rokkantkocsi, ha 10 km/h-nál gyorsabban megy, akkor jármű és az úttesten kell vele menni. Ha lassabban, akkor meg gyalogos és a járdán. Legalábbis mikor legutóbb olvastam, ez volt benne.


Azért ha jogosítványod nincs is, a kreszt olvasd végig. Hosszú de akkor is.

2020. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
De ha nem dolgozol, akkor mibol fogod ezt megvenni? Ha egyaltalan az orszagban lehet ilyet kapni, de allitom, hogy kb annyiba kerulhet, mint egy oregebb auto. Maximum egy videki kis faluban tudnam elkepzelni, ahol nincs nagyon forgalom, es nem zavarsz vele masokat annyira, talan. Bicikli savban kene ezzel egyebkent menni szerintem, de tul nagy ahhoz, hogy csak ugy ki lehessen kerulni,nem leszel az autosok (es a biciklisek) kedvence, az mar biztos. Egy elektromos rollernek tobb ertelme lenne szerintem, en inkabb azt vennem.
2020. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen egészséges lennél, akkor nem kaptál volna alkalmatlansági bizonyítványt! Ne túlozz!
2020. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
#4: nálad a PONT! :)))
2020. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!