Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a jogosítvány nélkül is...

Ezzel a jogosítvány nélkül is vezethető autóval hol kell közlekedni? A bicikli úton?

Figyelt kérdés

Ezzel a egy személyes autóval a városban hol kell közlekedni?


Ahhoz hogy a kocsik között az úton közlekedjek ahhoz túl gyenge de ahhoz hogy a bicikli úton közlekedjek ahhoz túl erős és lehet zavarná a többieket?


A járdán tuti nem lenne jó ezért marad a bicikli út bicikli sáv?



[link]



Azért akarok ilyent venni mert most derült ki hogy soha nem lehet jogosítványom mert orvosilag alkalmatlan vagyok gyerekkoromban pszichiátriára jártam és ezért nem lehet.


De nem vagyok bolond nem is voltam bolond de aki egyszer berakja a lábát a pszichiátriára annak életfogytiglanig vége mindennek nem dolgozhat nem vezethet.



2020. okt. 8. 11:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

az egyik legjobb a közelmúltból... :))

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2020. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nincs semmi akadálya hogy vezessek és hogy dolgozak fizikailag egészséges vagyok annyi hogy van kettő rossz fogam és szemüveges vagyok ,de ettől szerintem még vezethetek.



Azért nem adta meg a háziorvos úr a alkalmasságit mert eleve egy pökhendi bunkó volt mindig pedig én gyerekkoromban szeretem azt a orvost de aztán felnőttként megláttam az igazi arcát azóta ő nyugdíjba vonult jött egy másik orvos aki egy elmebeteg őrült professzor bemegy az ember hozzá és kiabál álljon meg ott ,meg se vizsgál hozzád sem ér.


A másik orvos aki polgármester helyettes is ő pedig rasszista utálja a cigányokat.


Egy normális orvos nincsen a városban.


És mivel gyerekkoromban pszichiáterhez jártam ezért bolondnak lettem nyilvánítva nem tudom letagadni a új orvos előtt sem hogy én régen Áll bolond voltam mivel benne van a számítógépben és a papírokon.



De inkább dolgoznák és inkább csinálnák rendes jogosítványt mint hogy ne csináljak semmit nap lopó legyek a ti pénzetekből éljek és kapjam a filléres nyugdíjat meg rokkantkocsival járjak csajozni.


De hát ez van ,jó lesz ez így.

2020. okt. 8. 15:22
 23/31 anonim ***** válasza:

mese-mese-meskete...


Ilyen nincs, hogy berág rád az orvos, és azért nem írja meg az alkalmasságit!


De csak hidd ezt!


Valszeg ő jobban tudja, hogy ön- és közveszélyes lennél az utakon!!!

2020. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#23 egyszerűen megmondta hogy azért nem adja meg az alkalmasságit mert ha pl történe velem egy baleset és kiderülne hogy gyereként pszichiáterhez jártam akkor ő börtönbe kerülne amiért megadta nekem az alkalmasságit.
2020. okt. 8. 16:01
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
És nagyon jól tette. Itt legalább nem vagy életveszélyes a sok buta kérdéseddel.
2020. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

jáj hát ezt nem hiszem el vezetni nem vezethetek viszont leszázalékolni nem százalékolnak le mivel a gyerekpszihátriai papírjaim régiek elavultak ezért új kellene.


Hát ezt nem hiszem el a régen ezer éve jártam pszichiáterhez és ezért nem vezethetek mert bolondnak vagyok minősítve de persze leszázalékolni már nem vagyok bolond?


A nyugdíj ellátásra már nem vagyok bolond?


Hát ez őrület mennem kell rabszolgának dolgozni az helyett hogy kapnám a nyugdíjat ,igen ez az állam ez a jog dolgozni már jó vagyok de vezetni alkalmatlan mi?


Nevetséges.

2020. okt. 9. 20:45
 27/31 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan munka van, ahol senkit nem veszélyeztetsz. Az utakon viszont sikak életét veszélybe sodirhatod.


Ne akarj okosabb kenni mint egy szakorvos!

2020. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Lenni
2020. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi volt a diagnózisod gyerekkorodban?
2020. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#29 a diagnózis neve lusta voltam iskolába járni
2020. okt. 9. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!