Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt elfogadják vagy nekem is...

Ezt elfogadják vagy nekem is külön el kell járnom?

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogsimat, a KRESZ elméleti részénél tartunk, de utána lesz újraélesztés is. Orvosi egyetemre járok, tavaly egy fél évig volt újraélesztés az egyik kötelező tárgyam, jelesre vizsgáztam belőle, ott kicsit magasabb szinten és több óraszámban is tanultuk, mint ahogy a jogsis újraélesztések során csinálják. Szerintetek azt elfogadják, ha kérek róla igazolást tanulmányi osztályon vagy el kell járnom a jogsis ujraélesztésre 20 ezer Ft-ért?

2020. okt. 8. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
En se jartam, Etitanba elolvastam aztan annyi
2020. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno kötelező volt a eü láda, büntettek is érte ha nincs. Volt egy mentőorvos akinél csak a saját cuccai voltak,nem tudom mik a tartozékok,de annyit tudok, hogy meg az a ballon is ott volt. Na,rendőr megfogta megbüntette. Nem tudom igaz-e de 2 hét múlva a rendőr rokonához eme doki ment.


Ezt csak elmeséltem.


Egyébként hívd fel a vöröskeresztet, megmondják.


De amúgy miért lenne baj ilyenen nem részt venni? Már csak poénból bemennék vizsgára. Megbuktatnak akkor meg mondod, mi a szitu. :D

2020. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Az aszért durva, hogy egy orvostanhallgatónak az elsősegély egyenlő az újraélesztéssel...
2020. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsősegély is ugyanúgy volt benne
2020. okt. 8. 19:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egészet felölelte a tárgyunk
2020. okt. 8. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészségügyi végzettséggel rendelkezők kaphatnak alóla felmentést. Az autós iskolánál kérdezd meg, hátha ők tudják hogy működik, ha nem, akkor még talán a kormányablakban lehet érdemes megkérdezni. (Az EÜ vizsga nem a vezetéshez kell, hanem csak magához a jogosítvány kiállításához, azért írom a kormányablakot, mert igazából nekik kell megmondaniuk, milyen igazolást fogadnak el az elsősegély vizsgapapír helyett, amivel kiállítják a jogosítványt.)
2020. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!