Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lesz használva az autó 3...

Nem lesz használva az autó 3 hónapig,mi lesz az akkuval főleg a Li ionnal?

Figyelt kérdés

Lemerül és kuka?

Mert akkor tölt amikor megyek vele és fékezek,de nem fog töltődni ,mert nem megyek és nem fékezek.

Külön nem lehet tölteni.

Nem a fő akkuról beszélek.Arról ami rásegít a motorra gyorsításnál arról.

Lágy Hibrid autó,(ISG)

Swift 2020 GL+ 1.2


Köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 9. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Új autók is állnak bőven 3 hónapot a gyártás és átvétel között.
2020. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baja nem lesz
2020. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kereskedő/márkaszerviz nem tudott válaszolni?
2020. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem őket még,Csókolom.


De itt is megkérdezem ,mert szeretem az oldalt és itt kérdéseket lehet feltenni....

És vannak itt rendes válaszolók is ,már,már haverság is van itt,segítünk egymásnak.

2020. okt. 9. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyentől lenne baja, akkor biztos hogy feltüntetnék nagybetűkkel, feltűnően hogy ne kerülje el a figyelmét a tulajnak.
2020. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volna szabad hogy baja legyen. Arra figyelj hogy ne legyen csontra lemerülve, de gondolom egy bizonyos szint alatt megkapja a töltést az autóból tehát eleve nem is merülne le totálisan.
2020. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!