Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt 4 évszakos gumiabronc...

Használt 4 évszakos gumiabroncs vásárlásánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudd meg, mért adják el. Ha jó, akkor általában addig használják, ameddig el nem kopik. Ez nem olyan mint a használt téli gumi, eladják az autót a nyárival, a téli kerekeket meg külön. Mert így még szokott keletkezni eladó téli gumi használtan. A négyévszakost azért adhatják el, mert valami olcsó névtelen vackot választottak, és nem vált be. Tehát csak arra figyelj, hogy ne vedd meg. AKinek bevált, az nem fogja eladni. Ha valaki eladja az autóját, az autóval együtt adja el a négyévszakos gumikat is.
2020. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ne legyen nagyon kopott, sérült, vagy öreg (dot szám).

ui: én nem vennék használtan gumit...

2020. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nyári gumit használtan vettem. 2 évesen 7mm-el féláron adták.

Teljesen megérte.

Négyévszakost nem vennék használtan pedig abszolút nem vagyok a 4 évszakosok ellen.


Nézz egy normálisat újonnan és 4-5 évig nem lesz vele gondod.

Az a baj, hogy a 4 évszakosok már 4-5 év után sokat veszítenek a teljesítményükből. Pl havernak 4 évesen a Michelin CC már nem olyan esőben, mint új korában hiába van még 5mm rajta.

Mivel egész évben a kocsin van így öregszik is. Nem javaslok használtan venni max ha 1 éves.

2020. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!