Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenes használatra téli és...

Mindenes használatra téli és nyári gumit vegyek vagy négy évszakosat?

Figyelt kérdés
Tehát autópálya, autóút, országút, város mindenhol közlekedek, ezt jelenti a mindenes. A nyári és a téli gumim is cserére szorul(nyári talán bír még egy szezont) és nem tudom melyik fajta gumit vegyem. Szerintetek mit kéne?
2020. okt. 12. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a négy évszakos, mivel nálunk szinte nincs is tél, meg hó.
2020. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
négyévszakos, én is most rakattam fel
2020. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha télen sokat pályázol, akkor nem javaslom a négyévszakosat.
2020. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Négyévszakos rosszabb nyáron, mint a nyári és télen, mint a téli. Akkor vegyél ilyet, ha keveset használod az autót.
2020. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Normális 4 évszakossal mindenhol el lehet menni.

Michelin CC-vel mentem már hegyekbe is. Nem éreztem veszélyesnek.

2020. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyévszakost ajánlom. Aki tud vezetni, az egy jó négy évszakossal se megy árokba. Manapság nincs napokig tartó havazás (sajnos). Én is négy évszakost vettem, egy szett árából megvan, annyi hogy nyáron nagyobb a gördülési zaj mint egy nyárié, de semmi gondom nem volt vele. Hegyen lakom, hajtűkanyarok, stb de télen nem volt gond se a fel se a lejutás. Egy új gumi azért új gumi. Ha van felesleges pénzed egy plusz garnitúrára akkor most vegyél új télit, tavasszal meg új nyárit.
2020. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!