Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan találhatnám meg néhai...

Hogyan találhatnám meg néhai apukám autóját amit 13 éve eladtam, de már azt sem tudom kinek?

Figyelt kérdés

Régi fényképeimen megtaláltam és így tudoma rendszámát is.

A jármű szolgáltatási platform szerint érvényes műszakival forgalomban van, 1993 gyártású magyar suzuki swift.

Érzelmi okokból vásárolnám vissza...

Ez volt apám első új szalonautója, és az utolsó is életében.



2020. okt. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nincs módod megtudni a tulajdonos személyét.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy nézegeted az eladó swifteket a használtautós oldalakon.

2020. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megtalálni a tulajdonost, mivel bizalmasak az a adatai, így nem adhatják ki.

Valóban csak az a megoldás van, hogy figyeled a hahut/marketplacet, stb (de napi szinten), hátha egyszer felbukkan eladóként, és akkor visszavásárolhatod.

2020. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max megpróbálhatod FB csoportokban kiírni, hogy keresed x rendszámú autót, hátha valaki látja valahol. Vagy kerítesz egy jó ismerőst aki hivatali dolgozó.
2020. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
A hivatali dolgozok sem tudnak már csak úgy a "haver kedvéért " belenézni a rendszerbe.
2020. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Suzukis facebook csoportokban nézelődj, kérdezősködj, esetleg ha tudod az ország melyik részére vitted, a helyi csoportokban.

Ahogy írták, legálisan nem tudhatod meg ki a tulajdonos.

2020. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!