Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik a kézenfek...

Krómgyűrű kérdése:

Első autónak melyik a kézenfekvőbb?

Figyelt kérdés

A keret legalább 250, legfeljebb 400-500 ezret adnék ki első autóra.

2 éve van jogsim, eddig csak a családi autót vezettem, de most, hogy már dolgozom, gondolkozok az alábbi autók valamelyikén:

- Toyota Corolla 1.4 (békalámpás)

- Suzuki Swift 1.3 (szedán)

- Opel Corsa C

- Honda Civic (6gen)

- Skoda Felicia

- Skoda Fabia

Ti melyiket választanátok, főként országúti, néha autópályás ingázásokra? Lehet célszerűbb lenne dízel motoros autót választanom, de hozzám a benzin üzemű kocsik közelebb állnak.

okt. 13. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja és olajfogyasztásra és rozsdára figyelj.
okt. 14. 10:33
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Rozsdára mindenféleképpen figyelek, körbejárom az autót és alaposan szemügyre veszek rohadásra hajlamos részeket.

Még amelyik tetszik, az egy G6 Corolla, külsőre nagyon bejövős, 1.6-os, nem tudom, mennyi lehet a fogyasztása, szerintem olyan 7 körül. 110 lovas motor gondolom könnyen viszi a viszonylag kis kasznit.

Tehát állapot függő a dolog, értem. Köszönöm a hasznos tanácsokat!! ☺

okt. 14. 11:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy az eddigiek alapján nem fogod tudni megállapítani egyedül, hogy jó-e az autó vagy sem. Vigyél magaddal egy ismerőst, lehetőleg szerelőt, vagy olyat, aki sok autót vett-adott már el, bárkit, aki tudja, hogy egy telephelyen körüljárva nem lehet megállapítani, hogy mennyire van szétrohadva egy autó alja, amivel a következő műszakin sem megy át.
okt. 14. 11:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én 5 sebességes 1.6-os békalámpásom 6-8 liter között fogyaszt körülmények alapján. Elég jól megy, ha forgatom, igen :)
okt. 14. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!