Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a pocket-bike?

Miért nem indul a pocket-bike?

Figyelt kérdés
Már 2 napja jelentkezett egy olyan dolog hogy elkezd gyorsulni és ugy a felénél nemtud pedig akarna és akad de néha néha valami lessz vele és elkezd gyorsulni rendesen mint eddig de ha lassitok akkor ujra én a gyujtásra gyanakodtam mert olyan volt mintha kihagyna de nem mert szikra van 6 gyertyát már kiprobáltam köztük egy ujj gyertyát is és mostmeg nem akar elindulni ha el is indul akkor le áll kompresszío van szikra van benzint kap és már nembirok rájönni hogy miért nem indul mi lehet a gond?

2020. okt. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakjál írásjeleket, mert érthetetlen az irományod.
2020. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor most jelenleg nehezen indul, és nem tartja az alapjáratot (vagy ha túráztatod akkor is leáll? )mindenesetre én először kitakarítanám a karburátort (fúvókákat is).
2020. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A karbi tiszta
2020. okt. 13. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma eltudtam inditani alapjáraton szépen pöfög elindultam vele mentem 100métert durant eggyett a kipufogo és le is ált már el sem indul
2020. okt. 14. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyertya ha jó, gyertyapipát cseréld. Nekem is ez volt, alapjarat kornyeken ahogy kiveszed megnézni a szikrát, tökéletes. De nagyobb fordulaton nem tudod megnézni, nem is látható szemmel szinte, annyira folytonos. Szóval gyertyapipa, esetleg kábel.
2020. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem utógyújtása van a gépnek gyújtást kéne beállítani.
2020. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a vicc hogy a gyujtás fix. Egy 5-ös csavar tartja. Amit ha mércének veszünk akkor, mellette 2 oldalt csak a csavar negyede férne be. Az talán olyan 1-0.5mm
2020. okt. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!