Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan azért szidják azokat...

Sokan azért szidják azokat akik használt prémiumot vesznek mert nekik nincs rá pénzük?

Figyelt kérdés
Nem értem miért baj ha valaki új dacia helyett megveszi a 8-10 éves audit bmwt mercedest esetleg lexust vagy bármilyen más feljebb pozícionált autót.Kényelmes bőrülések,rengetek extra,hangszigetelt karosszéria,hővédő üvegek,erős de takarékos motorok,biztos úttartás minden körülmények között,extrém erős masszív karosszéria ami véd ütközésnél meg persze magasabb fenttartási költségek,de ezt szerintem tudja az aki ilyen autót vesz.Lehet hogy 400-500 ezer forint egy szett gumi és néha a szervíz is belekerülhet ugyanennyibe vagy még többe de annyival többet ad hogy szerintem megéri.
2020. okt. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 41/41 Wadmalac ***** válasza:

"te inkább egy új suzukiban vagy egy 10 éves a8-ban ütköznél?"


Esetleg a tömege miatt, amit említettem feljebb, lehet, hogy vacillálnék, egy esetlegesen rosszabb törésbiztonság is tud jobb lenni, ha kisebb, könnyebb autót versz telibe.

De amennyire ma az út teli van SUV kinézetű tankokkal, az az A8 is meg tudja járni.


Hosszú távú utazásokat tervezve tutira az A8 nyerne, kényelmi alapon.

2020. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!