Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G vagy vw golf IV?

Opel astra G vagy vw golf IV?

Figyelt kérdés

A keret max 1 milla, kombi szeretnék szaladgálós-pakolós-utazós autónak. Nem szeretnék egy leharcolt melós kocsit, de tisztában vagyok vele hogy "ebben a korban már szűz lányt nem kapsz".


Mindenképp 1.6 benzines akarok.


Ki mllyiket választaná? A lényeg számomra a vàsárlás utáni alacsony fenntarthatóság. (fogyasztás-alkatrészek stb) na meg hogy ha utazunk vele ne hagyjon ott sehol.



2020. okt. 15. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért inkább Focus kombit.
2020. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fókák nagyon nem jönnek be. Tudom, észérvek előrébb, de valahol nekem is meg kell húzzam a határt :D A lancerről is lemondtam sajna észérvek miatt. (rozsda+alkatrész és szakember hiány). Opel zafirán agyalok még.
2020. okt. 15. 13:53
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Hát, a Zafira egy nagyobb termetű autó, mint a fent említettek, jól pakolható, utazni pláne lehet vele, 7 személyes és nagyon kompakt autó. Magas az üléspozíció. Én azt választanám, csak kérdés, hogy 1 millióért milyet fogsz találni.

Van még az 1 millión kívül pénzed a karbantartásra, javításra?

2020. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En a ketto kozul az ipelt valasztanam.
2020. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy milliót szánok vételárnak, papírozással, olajcserével mindennel együtt. Később ha javítani kell arra lesz keret, de egy milla amit az első körre beleraknék
2020. okt. 15. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Opel
2020. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DAO válasza:
Szerintem is az Opel
2020. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Opel.
2020. nov. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!